Розклад руху автобусів

Міжміський маршрут


Подiлитися:

  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Харків – Н.Водолага 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25
    Харків – Н.Водолага(Княжне) 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00
    Харків – Н.Водолага(Парасковія) 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20
    Харків – Н.Водолага(Охоче) 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
    Харків – Н.Водолага(Одринка)         10.15   10.15
    Харків – Н.Водолага 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47
    Харків – Н.Водолага(Старовірівка) 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
    Харків – Н.Водолага(Княжне) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
    Харків – Н.Водолага 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
    Харків – Н.Водолага(Одринка)         15.15   15.15
    Харків – Н.Водолага(Охоче) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
    Харків – Н.Водолага(Парасковія)         16:10   16:10
    Харків – Н.Водолага(Княжне) 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
    Харків – Н.Водолага 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Барабашово – Нова Водолага   07:05 07:05 07:05   07:05 07:05
    Барабашово – Нова Водолага   12:30 12:30 12:30   12:30 12:30
    Барабашово – Нова Водолага   16:05 16:05 16:05   16:05 16:05
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Н.Водолага – Харків 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55
    Н.Водолага – Харків 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
    Н.Водолага – Харків (Парасковія) 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04
    Н.Водолага – Харків (Охоче) 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35
    Н.Водолага – Харків (Старовірівка)  07:45  07:45  07:45  07:45 07:45  07:45 07:45
    Н.Водолага – Харків 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15
    Н.Водолага – Харків 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
    Н.Водолага – Харків 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
    Н.Водолага – Харків 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25
    Н.Водолага – Харків (Охоче)  13:45  13:45  13:45  13:45 13:45  13:45 13:45
    Н.Водолага – Харків (Парасковія) 14:04 14:04
    Н.Водолага – Харків 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35
    Н.Водолага – Харків 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
    Н.Водолага – Харків (Старовірівка) 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Нова Водолага – Барабашово   08.50 08.50 08.50   08.50 08.50
    Нова Водолага – Барабашово   14.20 14.20 14.20   14.20 14.20

Інші маршрути


  • 5.00 Михайловка – ДЭУ – Памятник – ж/д Вокзал
    5.45 Лесничество – ДЭУ – Памятник – Баня – ж/д Вокзал
    7.10 Михайловка – ДЭУ – Центр
    7.35 БАМ – Центр – ДЭУ – Центр
    7.50 Центр – Больница – Стадион – Центр
    8.15 Центр – Больница – ж/д Вокзал (8.35) – Центр
    8.45 Центр – Больница – ж/д Вокзал (9.00) – Центр
    9.15 Центр – Больница – ж/д Вокзал (9.35) – Центр
    9.50 Центр – Больница – ж/д Вокзал (10.15) – Центр
    10.25 Центр – Перелисок – Центр
    10.40 Центр – Больница – ж/д Вокзал – Центр
    13.30 ж/д Вокзал – Центр – Перелисок – Центр
    15.20 ж/д Вокзал – Центр – Перелисок – Центр
    17.08 Центр – Больница – Стадион – Михайловка (в пятницу в 16.00)
    18.25 ж/д Вокзал – Центр – Перелсок – Михайловка
    19.30 ж/д Вокзал – Центр – Перелсок – ж/д Вокзал
    21.50 ж/д·Вокзал – Центр – Перелсок – Гараж