Розклад руху автобусів

Міжміський маршрут


Подiлитися:

  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Харків — Н.Водолага 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25 06:25
    Харків — Н.Водолага(Княжне) 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00
    Харків — Н.Водолага(Парасковія) 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20
    Харків — Н.Водолага(Охоче) 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
    Харків — Н.Водолага(Одринка)         10.15   10.15
    Харків — Н.Водолага 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47 10:47
    Харків — Н.Водолага(Старовірівка) 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
    Харків — Н.Водолага(Княжне) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
    Харків — Н.Водолага 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
    Харків — Н.Водолага(Одринка)         15.15   15.15
    Харків — Н.Водолага(Охоче) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
    Харків — Н.Водолага(Парасковія)         16:10   16:10
    Харків — Н.Водолага(Княжне) 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
    Харків — Н.Водолага 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Барабашово — Нова Водолага   07:05 07:05 07:05   07:05 07:05
    Барабашово — Нова Водолага   12:30 12:30 12:30   12:30 12:30
    Барабашово — Нова Водолага   16:05 16:05 16:05   16:05 16:05
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Н.Водолага — Харків 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55 05:55
    Н.Водолага — Харків 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
    Н.Водолага — Харків (Парасковія) 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04 07:04
    Н.Водолага — Харків (Охоче) 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35
    Н.Водолага — Харків (Старовірівка)  07:45  07:45  07:45  07:45 07:45  07:45 07:45
    Н.Водолага — Харків 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15
    Н.Водолага — Харків 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
    Н.Водолага — Харків 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
    Н.Водолага — Харків 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25
    Н.Водолага — Харків (Охоче)  13:45  13:45  13:45  13:45 13:45  13:45 13:45
    Н.Водолага — Харків (Парасковія) 14:04 14:04
    Н.Водолага — Харків 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35
    Н.Водолага — Харків 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
    Н.Водолага — Харків (Старовірівка) 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
  • Маршрут Пн Вівт Сер Чет Пят Суб Нед
    Нова Водолага — Барабашово   08.50 08.50 08.50   08.50 08.50
    Нова Водолага — Барабашово   14.20 14.20 14.20   14.20 14.20

Інші маршрути


  • 5.00 Михайловка — ДЭУ — Памятник — ж/д Вокзал
    5.45 Лесничество — ДЭУ — Памятник — Баня — ж/д Вокзал
    7.10 Михайловка — ДЭУ — Центр
    7.35 БАМ — Центр — ДЭУ — Центр
    7.50 Центр — Больница — Стадион — Центр
    8.15 Центр — Больница — ж/д Вокзал (8.35) — Центр
    8.45 Центр — Больница — ж/д Вокзал (9.00) — Центр
    9.15 Центр — Больница — ж/д Вокзал (9.35) — Центр
    9.50 Центр — Больница — ж/д Вокзал (10.15) — Центр
    10.25 Центр — Перелисок — Центр
    10.40 Центр — Больница — ж/д Вокзал — Центр
    13.30 ж/д Вокзал — Центр — Перелисок — Центр
    15.20 ж/д Вокзал — Центр — Перелисок — Центр
    17.08 Центр — Больница — Стадион — Михайловка (в пятницу в 16.00)
    18.25 ж/д Вокзал — Центр — Перелсок — Михайловка
    19.30 ж/д Вокзал — Центр — Перелсок — ж/д Вокзал
    21.50 ж/д·Вокзал — Центр — Перелсок — Гараж