Народний депутат України

Олексій Красов

Народився 13 листопада 1987 у Харкові. До обрання до Верховної Ради працював у будівельний галузі. Як народний депутат спеціалізується на антикорупційній діяльності, зокрема у сфері екології та природокористування.

Працює над створенням умов для залучення в Україну інвестицій, розвитку підприємництва та захищає права зарубіжних і вітчизняних інвесторів. В межах депутатського об’єднання «Слобожанщина» просуває законодавчі ініціативи, спрямовані на вирішення проблемних питань Харківської області.

Серед пріоритетних напрямків роботи – розвиток спорту та підтримка молоді у громадах. Є спонсором і співорганізатором різних спортивних, культурних, молодіжних заходів. Один з ініціаторів збереження історичної та архітектурної спадщини Харківщини.

Про це повідомив народний депутат України Олексій Красов на FB-сторінці Реконструкція здійснюватиметься в межах президентської програми «Велике будівництво». На стадіоні…


На щорічну премію «Гордість КШДУ ім. С. Нижного» номіновано Олекія Красова. Як підтримати? Переможець обирається шляхом онлайн-голосування. Серед номінантів –…