Безкоштовні подорожі для школярів

  • 0
  • 339
    Подiлитися:

Подiлитися:

Дуже часто людина майже не виїжджає протягом усього життя за територію свого міста. Таким чином її світ звужується. А для молоді це неприйнятно. Ми хочемо, щоб наші з вами діти  були людьми світу, щоб вони розуміли, що, крім їхнього міста, є ширший контекст, ширша територія – Україна…

“Протягом наступного року ми будемо стимулювати мобільність дітей, планувати програму, яка дозволить більш ніж 100 тисячам діток з усієї України відвідати інші куточки України. Це будуть програми обміну”, – зазначив Гончарук.

Згідно з міністерськими планами, вже у 2020 році 250 тисяч школярів і молоді вирушать у безкоштовні подорожі країною, а з 2021 року їх буде не менше 500 тисяч.

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський в інтерв’ю “Радіо Свобода” підтвердив, що програма підвищення мобільності школярів, яка передбачає мандри учнів Україною коштом державного бюджету, запрацює з наступного року. 

“Це програма, ми її так назвали, “мобільності” школярів. Це програма, коли діти з різних регіонів України будуть мандрувати Україною. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі в наступному році”, – сказав Бородянський.

Міністр висловив упевненість, що програма, яка підтримана президентом і урядом, буде також затверджена в бюджеті.

“Вони (школярі – ред.) не просто побачать Україну, вони, повернувшись у свій клас, у свою школу, будуть про це розповідати, це буде частиною їхнього завдання. Це більше ніж просто мандрування”, – додав урядовець.

Сподіваємось ця програма не лише запрацює в межах країни, а й залучить до участі учнів нашої громади!

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 339
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x