Бюджет участі 2021 у Нововодолазькій громаді

  • 0
  • 977
    Подiлитися:

Подiлитися:

Подання заявок відбувається з 1 квітня по 31 травня 2021 року.

З 2018 року у Нововодолазькій територіальній громаді запроваджено Бюджет участі, який успішно реалізовується вже 4 роки. На думку керівництва Нововодолазької громади, Бюджет участі (громадський бюджет) є тим процесом, до якого мають бути залучені всі, незалежно від місця проживання. І відповідно всі повинні мати рівні можливості: чи то мешканець, який проживає в центрі громади, чи то мешканець, який живе у віддаленому селі одного із старостинських округів.

Унікальність Бюджету у Нововодолазькій громаді в тому, що подавати проєкти можуть навіть підлітки віком від 14 років, що дає можливість залучати велике коло учасників серед мешканців громади.

Бюджет участі Нововодолазької громади – це конкурс проєктів, який дарує унікальну можливість кожному небайдужому жителю  покращити наш спільний дім, втілити в життя свої ідеї та бажання за кошти бюджету громади. Потрібно лише ознайомитися з умовами конкурсу та оформити свою ідею у проєкт. Відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради  (к.т.0574042091) завжди готовий надати необхідну консультацію, підтримати і допомогти. Тож, не втрачайте шанс долучитися до розвитку рідної Нововодолажчини! – коментує начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, Анна Пікалова.

У поточному році в громаді будуть втілені в життя наступні проєкти, які були обрані переможцями та набрали необхідну кількість голосів серед мешканців громади:

— «X-ZONE (зона для заняття екстремальними видами спорту)» смт Нова Водолага;

— «Світло — майбутнє нашого клубу» с. Федорівка;

— «Дитячий майданчик с. Бражники»;

— «Бібліотека — простір для інтелектуального, духовного та творчого розвитку жителів громади» с. Стара Водолага;

— «Оновлення паркану та тротуарної плитки біля панської садиби» с. Знам’янка;

— «Ордівська бібліотека-філія – сучасний інформаційний та культурний мультимедійний центр» с. Ордівка;

— «Сучасна громадо, звучи по-новому!» смт Нова Водолага;

— «Освітній простір для проведення святкових заходів» с. Новоселівка;

— «Механічний помічник с. Одринка»;

— «Сучасний харчоблок у Нововодолазькому ДНЗ «Малятко» Нововодолазької селищної ради — якісно, безпечно, сучасно» смт Нова Водолага.

Подати свій проєкт можна на сайті Платформи електронної демократії або до Відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, Нововодолазька селищна рада)

Детально ознайомитись з умовами, можна на сайті селищної ради (тисни).

5 1 голос
Article Rating
  • 0
  • 977
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x