ЧОМУ НЕ БУДЕ ЕЛЕКТРИЧКИ ВОДОЛАГА – ХАРКІВ?

  • 0
  • 1 857
    Подiлитися:

Подiлитися:

З 1 червня 2019-го року скасовується приміський поїзд Водолага – Харків о 5:31.

Першочерговим джерелом цієї інформації стало оголошення на станції Кварцевий, в якому було проінформовано, що Укрзалізниця вимушена скоротити кількість приміських поїздів у зв’язку зі збитковістю приміських пасажирських перевезень.

Щоб перевірити правдивість цієї інформації, журналіст Водолага Інфо звернувся в довідкову службу Укрзалізниці з питаннями щодо офіційних причин скасування приміського поїзда та дати відновлення електрички по напряму Водолага – Харків.

Інформація щодо скасування електрички була підтверджена. За словами представників Укрзалізниці, працівники ще самі до кінця не розуміють в чому справа, оскільки щойно надійшла телеграма з Києва. Про дату відновлення приміського поїзда о 5:31 поки що не інформується.

За інформацією з сайту «ВЕСЬ ХАРЬКОВ», приміський потяг Водолага – Харків о 5:31 скасований у зв’язку з тим, що Нововодалазький район не уклав із залізницею відповідний договір на компенсацію пільгового перевезення і компанія була змушена скасувати зупинку по цій станції.

В соціальних мережах люди обурюються скасуванням даної електрички через те, що багатьом пасажирам, студентам і пенсіонерам все ж таки найкомфортніше їздити в Харків саме у цей час.

Також депутат Нововодолазької селищної ради, Лиганенко Костянтин, написав депутатське звернення до регіональної філії “Південної Залізниці” АТ Укрзалізниця з приводу скасування важливого маршруту приміського поїзда Красноград – Харків, який має зупинки на території Нововодолазької ОТГ. Слідкуйте за новиною. Інформація буде оновлюватися.

  • 0
  • 1 857
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar