День соборності

  • 0
  • 195
    Подiлитися:

Подiлитися:

Чи знали Ви, що сьогодні у нас знов святковий день? Сьогодні у нас з вами поринання в “прадавню” історію. Ми звертаємося до подій 1019 року. Саме в той день було проголошено  Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Якщо запитати пересічного громадянина  не кожен може  відповісти про головну ідею цього документу. Сучасною та доступною мовою перефразують її як співпрацю та взаєморозуміння Східної та Західної України.

Взаєморозуміння або поєднання думок, поглядів, ставлень — це завжди буде гарним моментом мрій та сподівань на найкраще співіснування в нашому, що тут приховувати, досить войовничо налаштованому суспільстві.  

Саме сьогодні ми маємо змогу не вишукувати недоліки наших опонентів, а просто спілкуватись, бути доброзичливими…

Замріялись! Повертаємось до реалій сьогодення. Наприклад, о 14.00 було проведено захід, присвячений темі єднання. Цікаве нагадування про те, що кожен з нас має хоча б пам’ятати звідки  та яким гарним досвідом могли б поділитися. 

Пам’ятайте, що як Ви ставитесь до світу навколо Вас, так і Він до Вас. Зичимо  щирості, терпіння та поваги до думок, понять та мрій інших!

  • 0
  • 195
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar