Кадрові зміни в громаді та районі

  • 0
  • 3 187
    Подiлитися:

Подiлитися:

Весна в Нововодолазькій ОТГ почалася з кадрових змін.

Раніше ми писали про те, що 18 березня 2020 року Роман Валерійович Мерзлікін припинив свою діяльність на посаді голови Нововодолазької районної державної адміністрації (Далі-адміністрація) через закінчення строку повноважень Президента України, а на його місце було призначено  Андрія Андрєєва, лікара-патологоанатома. Відповідне розпорядження від 18 березня №176 / 2020 рп опубліковано на сайті Президента України.

Під час перебування Романа Мерзлікіна на посаді голови адміністрації, першим заступником голови районної державної адміністрації була Людмила Балюк

Зараз на посаду заступника голови районної державної адміністрації  розглядається Анастасія Миколаївна Мащенко.

Згідно з поданою декларацією Анастасія Мащенко проживає у Новій Водолазі, за період 2019 року отримала доходи від Нововодолазької районної ради Харківської області та від Політичної партії “Народний Фронт”, посада в Нововодолазькій районній раді – не вказана, а працевлаштувалась вона після перемоги на парламентських виборах Красова Олексія Ігоровича у якого вона є помічником.

На місцевих виборах 2015 року вона балотувалась до Нововодолазької районної ради від політичної партії “Блок Петра Порошенка” та не пройшла. Тобто, кандидатка після програшу від “БПП” працювала далі у партії Народний Фронт. З 2008 по 2015 роки вона була фізичною особою-підприємцем та займалась продажем непродовольчих товарів.

Можна зробити висновок, що на посаду претендує людина, яка не працювала в органах державної влади чи місцевого самоврядування, а після 2015 року займалась виключно виборами.

Чи є це призначення політичним? Скоріш так, ніж ні.

На цьому ми не зупиняємося.

Зміни цієї весни відбулися не тільки в адміністрації, а й у відділі житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради (Далі-відділ ЖКГ). 

Одразу пояснюємо, що саме через цей відділ Нововодолазької селищної ради проходить фінансування абсолютно всіх ремонтів на території ОТГ.

До 17 березня 2020 року  посаду начальника відділу ЖКГ  Нововодолазької селищної ради займав  Валентин Сергійович Хіценко

Валентина Хіценко пов’язують зі скандальними ситуаціями, такими як чищення снігу, якого не було (відео). Роком раніше на відділ ЖКГ було подано до суду, за на неналежне виконання своїх зобов’язань за договором від 07.12.2018 щодо оплати виконаних позивачем робіт з капітального ремонту дороги вул. Широка смт Нова Водолага Харківської області та стягнути 1441368,00 грн. заборгованості та 21620,52 грн. судового збору. Це, на жаль, не весь список проблем виниклих через неналежне виконання своїх обов’язків  Валентином Хіценком, як начальником відділу ЖКГ.

Можливо, всі ці протиправні дії і стали причиною звільнення.

Але, як кажуть в народі, святе місце пустим не буває і на сьогодні на посаду начальника відділу ЖКГ Нововодолазької селищної ради планують назначити 25-річного Артема Віталійовича Скляра.  Про нього з відкритих джерел відомо тільки те, що раніше працював майстром із благоустрою відділу ЖКГ Нововодолазької селищної ради.

Щодо освіти, то він був зарахований у 2011 році до НТУ “ХПІ” технології органічних речовин.

Доречі, 14 грудня 2019 року у випуску незаконної газети Водолазький курьер було опубліковане інтерв’ю з Артемом Скляр, як з майстером служби благоустрою.  

Цікаво, чому саме про нього інтерв’ю, а не про інших робітників благоустрою? Питання риторичне.

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» має проводитися конкурс на заміщення вакантної посади. 

Аналізуючи новинну стрічку сайту Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади ми не знаходимо інформації про те, що є вакантна посада, а тим більш ніякої інформації про конкурс. Інформацію про конкурс вдалося знайти лише “переривши” сайт та знайшовши розділ новин безпосередньо відділу ЖКГ.

Тобто, зробивши висновки з пошуку цієї інформації, ми розуміємо, що конкурс формально був, але інформація про нього була добре захована на сайті.

Доказом того, що конкурс був прихований, так само є те, що декларація була подана лиш від однієї єдиної особи – Артема Скляра. 

З усієї вищевказаної інформації можна зробити висновки, що будь-які рішення, дії місцева влада приймає без зайвих свідків та без інформування про це суспільства. 

Такі дії влади кажуть про призначення тільки “своїх” людей та про непрозорість влади.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
  • 0
  • 3 187
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x