«Кубик» з 17 квітня від AvêR studio

  • 0
  • 1 306
    Подiлитися:

Подiлитися:

Троє молодих і перспективних особистостей з Нової Водолаги вирішили втілити свої ідеї та показати їх нам усім. Вони зняли короткометражний фільм, котрий гідний уваги та підтримки наших читачів та взагалі всього суспільства. 
Прем’єра фільму «Кубик» від AvêR studio відбудеться 17 квітня 2020 року в 19.00 за київським часом, на платформі YouTube на каналі Cooperflight. 

Перед прем’єрою редакція Водолага Інфо вирішила поспілкуватися з засновниками проєкту, дізнатися докладніше про особистість кожного. Нам стало відомо, що до складу AvêR studio входить три особи.

Семенко Олексій. Народився 13 листопада 2002 р. у селищі Нова Водолага. У 2020 закінчує Нововодолазький ліцей №1. 

«Весь час полюбляю щось вигадувати та не можу сидіти на місці. Люблю читати художню літературу, переважно фентезі. Ходив на бальні танці 6 років. Слухаю різноманітну музику, весь час знаходжусь в ритмі, без музики все якесь сіре. Чай, саме чорний чай, його полюбляю. Завдяки своєму старшому братові Денису, п’ю зернову каву. Десь років 10 сиджу на YouTube, як автор відео. Дивлюся різні фільми, дуже респектую, що українське кіно почало розквітати. Якийсь час займався Лего-анімаціями. Маю двох чудових котиків – Мілу та Сема.» — розповідає про себе Олексій

Денисенко Дмитро. Народився 10 жовтня 2002 року в маленькому містечку під назвою Нова Водолага. З 2008 року почав вчитися в Нововодолазькому ліцеї 3, але після закінчення 9-го класу, мусив перейти до ліцею №1. Зараз навчається в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця на факультеті економічної інформатики.

«В університеті брав участь в різних конкурсах щоб розкрити свої таланти.
Раніше я займався бальними танцями (7 років). Також з дитинства захоплююся відеозніманням та фотографіями.
Потрохи почав захоплюватися музикою, а саме писати її.
Варто відзначити, що моє життя неможливе без YouTube. Дуже люблю цей відеохостинг і сам викладаю відео.» — ділиться з нами Дмитро Денисенко

Косий Ілля, народився 27 вересня 2002 р. у місті Ромни Сумської області. У віці трьох років переїхав до селища Нова Водолага Харківської області. З вересня 2008 р. до кінця травня 2019 р. навчався у Нововодолазькому ліцеї №1, де й одержав атестат про повну середню освіту.
Після закінчення школи у 2019 р. вступив до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця на факультет економічної інформатики.
Хобі: читання художньої літератури, перегляд фільмів та серіалів, відеоігри, їзда на велосипеді, збирання ПК.

Ось такі різні три особи, але з однією спільною ідеєю і метою впевненими кроками йдуть до успіху.

Хлопці також розповіли нам про те, що їх діяльність почалася ще в 2017 році, перші змоги зняти фільм, який нажаль так ніхто  не зміг побачити, потім в 2018 участь у конкурсі та призове місце…

 

«Початком можна вважати 2017 рік і перший, не великий проєкт — «Шкатулка смерті». Нам тоді хотілося зняти щось серйозне, тому що ми мали невеликий досвід у створенні відео на YouTube. Придумали коротку історію і почали знімати. Сценарій тоді ще був на листочках в клітинку і лінійку. Почали знімати, було цікаво, ми відчували себе справжніми фільм-мейкерами. Але коли ми вирішили переглянути, не до кінця, відзнятий матеріал, нам стало соромно за таку якість, і ми забракували цю затію.
Пізніше, у 2018 році, ми взяли участь в конкурсі «iTalent», в номінації «відео монтаж». За два дні до кінця здачі ми відправили проєкт, з видихом, і чекали результатів. Пам’ятаю, як зараз, ми раділи, дізнавшись, що зайняли друге місце і потрапили до фіналу. І завдяки Ганні Пікаловій та Ірині Кулик дуже якісно і грамотно захистили свій проєкт в Києві. Звичайно ж зайняли I місце, без нього ми не хотіли повертатися…» — розповідає нам Олексій Семенко.

А вже в 2019 році Олексій, Ілля та Дмитро вирішили взятися за справу зі зйомкою фільму серйозно, та довести її до кінця. Саме в це момент з’явилася ідея фільму з цікавою та незвичайною назвою «Кубик».

«Мені прийшла ідея: «А що, якщо придумати абсурдну історію і показати її?». Пам’ятаю, обговорював це під час чергування в класі з однокласниками. Приблизно тоді, мої друзі купили собі кубики Рубіка. Ну я і вирішив взяти цю головоломку як основний предмет, навколо якого придумати «абсурдну» історію. 
Писати справжній сценарний текст, як роблять всі сценаристи, я тоді не вмів, пам’ятаємо про листочки. Якраз вирішив навчитися. Пару ночей теорії, і я освоїв цей вид викладу тексту. Сама концепція «Кубика» перероблялася два рази та тільки потім залишилася в такому вигляді, який ви зможете побачити в короткометражному фільмі.» — ділиться з нами Олексій.

«Продакшн почався з того, що ми почали набирати людей на зйомки, охочих було мало, але все-таки залишилися люди, які готові були піти назустріч. Велика подяка всім учасникам. Які вирішили допомогти нам в першому, серйозному, проєкті. Для них це було вперше, майже, як для нас.
Процес зйомки був дуже цікавим. Іноді у нас переносилися дні збору, але це давало нам тільки більше часу для підготовки. Знімали ми в серпні, всі сцени були зняті за два тижні, якщо підсумувати. Дуже пощастило нам з костюмами та реквізитом, з ними ніяких проблем не було.
Звичайно, в процесі створення «Кубика» все було не так гладко, як здається, дуже часто опускалися руки, не хотілося доробляти проєкт, але в голові стояла одна думка — що ми хочемо ЗРОБИТИ цей проєкт і показати свої можливості на цей час.
Ми чекаємо будь-якої оцінки, адже це наш перший серйозний проєкт, ми вже врахували всі свої помилки та надалі будемо намагатися знімати ще краще.» — розповів нам Дмитро

Обов’язково перегляньте їх роботи та підтримайте!

Цих хлопців чекає велике майбутнє, Водолага Інфо в цьому впевнена. Бажаємо їм натхнення та творчих злетів!Сподіваємося, що ще не раз ми почуємо їх прізвища і побачимо ще не один їх шедевр в майбутньому!

5 1 голос
Article Rating
  • 0
  • 1 306
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x