НА  НОВОВОДОЛАЖЧИНІ  ДВА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТИ ЗМІНИЛИ ОФІЦІЙНІ НАЗВИ

  • 0
  • 1 389
    Подiлитися:

Подiлитися:

НА  НОВОВОДОЛАЖЧИНІ  ДВА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТИ ЗМІНИЛИ ОФІЦІЙНІ НАЗВИ

 

Вчора, 11 вересня, Верховна Рада Україна на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” перейменувала 2  населених пункти Нововодолазького  району. Так, згідно з рішенням українського парламенту перейменовано село Мелихівка  Старовірівської об’єднаної територіальної громади на Миколаївка. Питання про перейменування села підтримане територіальною громадою на громадському обговоренні, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Мелихівською сільською Нововодолазькою районною та Харківською обласною радами.

 

Також, цього дня було  змінено назву села Рябухине Бірківської селищної ради на  Гуляй Поле. Питання про перейменування села Рябухине Нововодолазького району Харківської області підтримане територіальною громадою на загальних зборах громадян, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Бірківською селищною, Нововодолазькою районною та Харківською обласною радами.

Довідково: Раніше село вже мало назву Гуля Поле, але  після встановлення радянської влади воно було перейменовано на Рябухине на честь першого голови, створеної більшовиками сільської ради, Рябухи О.С., який «загинув від рук куркулів» .

 

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 1 389
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x