Народний обранець чи керований староста?

  • 0
  • 1 513
    Подiлитися:

Подiлитися:

Жителі смт Бірки та Гуляй Поле незгодні з рішенням Олексадра Єсіна, щодо новопризначеного старости Шинкаренко Сергія. Люди вимагають від місцевої влади змінити старосту

За поданням голови Нововодолазької селищної ради Олександа Єсіна, новопризначеним старостою Бірківського старостинського округу обрано Шинкаренка Сергія Миколайовича.

З таким рішенням мешканці Бірок зовсім не погоджуються, адже говорять, що пропонували зовсім іншу кандидатуру:

Під час зустрічі з Олександрем Сергійовичем, він нам сказав, що буде так як виберомо ми. Жителі смт Бірки запропонували на посаду старости Кіркору Дмитра Михайловича, адже цю людину ми знаємо з самого дитинства, він зробив багато корисного для села. Але потім ми дізналися, що на посаду старости вибрали Шинкаренка Сергія, якого ми майже не знаємо, він прожив в Бірках 5 років та запропонував себе не з найкращої сторони.

Ми хочемо, щоб Олександр Єсін пояснив нам, на яких підставах він обрав Шинкаренка Сергія старостою, а також дізнатися чому він нам обіцяв одне, а зробив зовсім по-іншому, — коментує жителька села Бірок Поращенко Раїса.

Раніше ми також писали про те, що на першій сесії новообраної Нововодолазької селищної ради, обговорювалося дане питання. За результатами голосування 22 депутати підтримало кандидатуру Шинкаренка, та 3 депутати утрималось: Василь Головешко, Костянтин Лиганенко, Альона Мирошниченко. Також під час голосування взяв слово депутат Головешко Василь та задав питання голові Єсіну, чому не враховано побажання мешканців, але це не дало ніяких результатів.

Щодо запропонованого нашим мером старости Бірок були питання. Мешканці проявили ініціативу і зібрали підписи у кількості 460 шт.. Кіркора 177, Масловський 159, Базюк 128. Результат, за яким переміг Кіркора Дмитро, було направлено голові ОТГ Єсіну, але залишено без уваги. Ми разом з командою були на боці місцевих жителів і утрималися від голосування за запропоновану головою кандидатуру, — повідомляє на своїй сторінці у Facebook депутат Нововодолазької ОТГ Костянтин Лиганенко

Обурені рішенням щодо новопризначеного старости, люди надали звернення голові Нововодолазької селищної ради, з проханням змінити новопризначеного старосту Бірок Шинкаренко Сергія на кандидатуру яку запропонували люди, а семе Кіркора Дмитра.

Проте, під час візиту до селищної ради, звернення мешканців Олександр Сергійович прийняти не зміг, адже за словами представниці селищної ради, Олександр Єсін знаходиться у відпустці та буде на робочому місці лише з понеділка 7 грудня. Жінка, яка зустріла жителів Бірок, уважно вислухала скарги людей та забрала звернення, яке передасть на розгляд голові Нововодолазької селищної ради.

Наразі жителі Бірок чекають поки Олександир Єсін повернеться з відпустки, розгляне їх звернення, та пояснить чому їхню думку проігнорували та призначили на посаду старосту саме Шинкаренка Сергія.

Ляшенко Аліна

 

4.5 2 голосів
Article Rating
  • 0
  • 1 513
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x