«Нова Пошта» відкриває нові відділення

  • 0
  • 1 061
    Подiлитися:

Подiлитися:

«Нова Пошта» — українська компанія, заснована у 2001 році, що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

«Нова Пошта» систематично розширюється. За останній час у Нововодолазькому районі відкриті нові пункти прийому-видачі відправлень в селах Охоче (вулиця Миру, 10А), Ватутіне (вулиця Станцiйна, 14), Рокитне (вулиця Центральна, 111), Просяне (вулиця Центральна, 10), Новоселівка (вулиця Світанкова 7А) та у с. Слобожанське (вул. Шкільна, 1)

З 01.02.2020 року, час роботи буде змінено: з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00 години, в суботу  з 9.00 до 17.00, а у неділю з 09.00 до 15:00.  

Станом на сьогодні, мережа Нової Пошти має 1 відділення та 8 пунктів прийому-видачі на території Нововодолазького району.

Послугами «Нової пошти» вже встигли скористуватися тисячі споживачів. Ця компанія склала достойну конкуренцію державним організаціям. Розглядаючи детально графік роботи, способи та якість  доставлення можна знайти як переваги так і недоліки. Але на цей час жодна конкуруюча система доставлення не змогла зробити життя  віддалених від осередків користувачів в селах більш зручним.

Раніше Водолага.інфо писала про відкриття «Нової Пошти» у Липкуватівці та Старовірівці.

 

Інформація стала відома з офіційної сторінки партнера «Нова Пошта» Віталія Сосонного в соціальній мережі Фейсбук

  • 0
  • 1 061
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar