«Нові» депутатські округи або як знайти свого депутата

  • 0
  • 859
    Подiлитися:

Подiлитися:

Останнім часом у мешканців багато питань до якого саме депутата звертатись та по якій вулиці він закріплений?

Річ у тому, що зі зміною виборчого законодавства, у нас в громаді існує всього 4 виборчі округи, а раніше було 26. На кожному з округів є певна кількість депутатів до яких можна звернутись, але це не є зручним, бо раніше депутати були закріплені за певними вуличними округами і зазвичай там проживають.

На останній сесії рішенням Нововодолазької селищної ради було прийняте зручне рішення для мешканців громади, а саме «Про закріплення депутатів Нововодолазької селищної ради за мікрорайонами смт Нова Водолага та старостинськими округами Нововодолазької селищної ради», тепер кожен депутат має певні вулиці де він повноважний. 

Депутат виборчого округу №1
Карбань Андрій Вікторович

Вулиці: Європейська, Либи, Лісна, Комунальна, Матросова, Чайкіної
Лізи, Радьківська, Бондарівська, Кленова, Ветеранів, Чалунівська, Чайковського
Провулки: Лісний, Либи, Шпаківський, Чайковського;
В’їзд: Лісний

Депутат виборчого округу №1
Коваленко Олександр Володимирович

Вулиці: Горького, Шорниківська, Громової, Іванова, Карамзіна, Каразіна,
Реміснича, Українки Лесі, Чернишевського, Франка, Козацька, Шевченко,
Нетеченська, Маяковського, Пугачова, Нахімова, 1-Травня, Ярифонівська,
Дачна
Провулки: Чалунівський, Ярифонівський, Козацький.

Депутат виборчого округу №1
Лиганенко Костянтин Едуардович

Вулиці: Коцюбинського, Котляревського, Річна, Некрасова, Свободи, 14-
го Вересня, Плеханова, Сковороди Г.С., Ковалів, 40 років Перемоги (з №3-А до
№45).
Провулки: Коцюбинського, Котляревського
В’їзд: Річний

Депутат виборчого округу №1
Мащенко Анастасія Миколаївна

Вулиці: Морозова О., Михайлівська, Ломоносова, Джерельна, Нижня,
Чкалова, Безіменна, Басейна, Зоряна, Затишна, Карнетівська, Крайня,
Миколаївська, Незалежності, Комарівська, Театральна, Шовковиці Центральна,
Фестивальна, Культури, 40 років Перемоги (з №46 до №159)
Провулки: Басейний, Затишний, Крайній, Ломоносова.

Депутат виборчого округу №1
Мерзлікін Роман Валерійович
Вулиці: Воскресінська, Революції, Копьонкіна
Провулки: Воскресінський

Депутат виборчого округу №1
Мороз Людмила Миколаївна

Вулиці: Весела, Левадна, Ентузіастів, Погрібняка Якима,
Севастопольська,
Провулки: Севастопольський, Левадний.

Депутат виборчого округу №1
Огурцов Сергій Іванович

Вулиці: Гагаріна, Донця Григорія
Провулки: Донця Григорія

Депутат виборчого округу №1
Пікалова Анна Борисівна

Вулиці: 8-Березня, Преображенська, Кооперативна
Провулки: Кооперативний
В’їзд: Кооперативний
Площа: Кооперативна

Депутат виборчого округу №1
Харчевнікова Тетяна Миколаївна

Вулиці: Барвінкова, Архітектурна, Барвиста, Ватутіна, Глінки, Вишнева,
Гоголя, Зелена, Кутузова, Широка, Пшенична, Мініна, Мічуріна, Невського,
Сахарова, Суворова, Шахтаря, Ярова, Островського, Слов’янська
Провулки: Суворова

Депутат виборчого округу №1
Щербина Сергій Миколайович

Вулиці: Богданова К.І., Троїцька, Молодіжна, Олімпійська, Новотроїцька,
Рад, Перемоги, Чумацький шлях

Депутат виборчого округу №2
Степаненко Наталія Євгеніївна

Вулиці: Будівельників, Херсонська, Дніпровська, Челюскіна, Весняна,
Дружби, Космодем’янської Зої, Лермонтова, Нова, Лучна, Миру, Макаренко,
Польова, Сумцова, Поезії
Провулки: Космодем’янської Зої, Миру, Травневий
Площа: Космодем’янської Зої

Депутат виборчого округу №2
Зощук Віта Миколаївна

Вулиці: Пушкіна, Залізнична, Гіршмана, Космічна, Лисенко, Павлова,
Заводська

Депутат виборчого округу №2
Купалов Михайло Григорович

Вулиці: Пролетарська, Ярославська, Східна, Грушевського, Короленко,
МТС, Енергетична, Слобідська, Слобідський край
Провулки: Короленка

Депутат виборчого округу №2
Семенко Олександр Михайлович

Вулиці: Харківська, Каштанова, Набережна, Буткова Євгена, Гастелло,
Прорізна, Зміївська, Тюленіна, Губкіна
Провулки: Пушкіна, Харківський

Депутат виборчого округу №2
Ярошенко Ніна Вікторівна

Вулиці: Привокзальна, Загребельна, Кошового, Березова, Шкільна, ,
Манюшко, Чехова, Васильківського Сергія, Багалія
Провулки: Манюшко, Кошового, Загребельний, Шкільний
Площа: Кошового
В’їзд: Березовий, Кошового, Манюшко, Чехова, Шкільний

Депутати виборчого округу №2

Гамівка Людмила Вікторівна та Головешко Василь Васильович

Ордівський старостинський округ
с. Нова Мерефа – вулиці: Анюти, Перемоги, Воронцова О.П., Набережна,
Новомерефянска, Хмельницького Богдана;
провулок Калиновий, Барабашівський;
с. Ордівка – вулиці: Зарічна, Зелена, Садова, Тиха;
с. Щебетуни – вулиці: Залізнична, Привокзальна.
Липкуватівський старостинський округ
Вулиці: Зарічна, Лугова, Набережна, Лісна, Доценко, Садова, Пєскова,
Спортивна, Редько, К. Шитіва, Польова, Зелена, Мерефянська;
площа Доценко.
Бірківський старостинський округ
смт. Бірки — вулиці: Зоряна, Озерна, Дачна, Паркова, Весняна, Весела,
Вишнева, Широка, Джерельна, Горького, Лісова, Шевченко;
провулок Пушкіна.
с. Ключеводське — вулиці: Набережна, Кооперативна, Зелена, Польова;
провулки: Дачний, Луговий.
с. Василівське – вулиця Центральна;
провулки: Лісовий, Польовий.
с. Гуляй Поле — вулиці: Завадівка, Селянська, Кооперативна, Миру, Шкільна,
Роївка, Ододівка, Нижня.

Депутати виборчого округу №3

Діхтяр Галина Павлівна та Мирошниченко Альона Юріївна

Одринський старостинський округ
с. Одринка — вулиці: Ветеранів праці, Зарічна, Зелений тупик, Миру,
Набережна, Нагірна, Партизанська, Південна, Північна, Приозерна, Садова,
Слобідська, Східна, Холодногорська;
провулок Миру Слобідський, Східний;

в’їзд Східний;
с. Кут: вулиці: Розвідниці Зіни, Чернецька;
с. Пластунівка: вулиці: Історична, Молодіжна.
Староводолазький старостинський округ
с. Стара Водолага — вулиці: Вузька, Приозерна, Ребрика, Річна, Степова,
Ювілейна; провулки: Зелений, Приозерний, Річний, Сосновий, Степовий,
Ювілейний;
с. Павлівка — вулиця Центральна;
с. Бахметівка — вулиця Лісна;
провулки: Зелений, Лісний, Річний, Широкий.
Федорівський старостинський округ
с. Федорівка — вулиці: Лісна, 40 років Перемоги, Поселкова, Шкільна;
с. Круглянка – вулиця Сонячна;
с. Брідок – вулиця Брідчанська.

Депутати виборчого округу №3

Букіна Наталія Миколаївна, Пудровський Євген Олександрович та Пікалова Олена Олександрівна

Ватутінський старостинський округ
с. Ватутіне — вулиці: Армійська, Жарікова, 1 Травня, Станційна, Харківських
дивізій, Шевченка, Слов'янська, Польова, Садова, Центральна, Нова, Шкільна,
Молодіжна, Миру, Спортивна.
с. Ватутіне — вулиця Військова.
с. Вільхуватка — вулиці: Слобожанська, І Лиман, ІІ Лиман, ІІІ Лиман, Топольки,
Березова;
провулки: Кралі, Бригадний.
Рокитненський старостинський округ
с. Рокитне – вулиці: Центральна, Молодіжна, Рибацька, Набережна, Озерянська,
Планова, Цегельна, 30 років Перемоги, 40 років Перемоги, Загребля, Лугова;
провулки: Яровський, Потьомкіна, Шевченка, Гагаріна, Цегельний, Бригадний.
с. Мокра Рокитна – вулиці: Бедівська, Ріпківська, Петренківська, Совівська,
Сухоярська, Ткалівська, Тимченківська.

Депутати виборчого округу №3

Краєва Любов Миколаївна та Коломенський Геннадій Владиславович

Просянський старостинський округ
с. Просяне — вулиці: Миру, Зелена, Світла, Макаренка, Тиха, Суворова, Польова,
40 років Перемоги, Садова, Гоголя, Центральна, Чехова, Перемоги, Молодіжна,
Культури, Олімпійська, Калинова; провулки: Макаренка, Центральний,
Шевченка, Пархоменка, Гоголя, Болгарський, Кутузова; проспект Московський.
с. Дерегівка — вулиці: Шевченка, Лісна, Спортивна, Садова, Кленова, Молочна,
Центральна;
провулки: Лісний, Садовий, Шевченка.
с. Лихове — вулиці: Мічуріна, Українська, Чехова, Тиха;
провулок Чехова.
с. Новопросянське – вулиця Садова;
провулок Лісний.
Знам’янський старостинський округ
с.Знам’янка — вулиці: Гагаріна, Миру, Молодіжна, Перемоги, С.Либи, Ювілейна

с.Мануйлове- вулиці: Бондарівська, Центральна

Депутати виборчого округу №4

Ярошенко Лідія Іванівна та Золочевський Ігор Олексійович

Сосонівський старостинський округ
с. Сосонівка – вулиці: Миру, Молодіжна, Будівельників, Шкільна;
с. Княжне – вулиці: Перемоги, Сухоярська, Рожанська, Річна, Гончарська,
Зелена, Підгірна, Північна;
с. Бражники – вулиці: Польова, Набережна;
с. Москівка – вулиці: Лісна, Садова;
с. Низівка – вулиці: Лугова, Залізнична;
провулок Залізничний;
с. Головнівка – вулиця Горіхова;
с. Стулепівка – вулиці: Широка, Зарічна.
Новоселівський старостинський округ
с. Новоселівка – вулиці: Хмельницького Богдана, Герцена, Дунаєвського,
Воскресінська №№ 68, 171, Данилевського, Декабристів, Зелений Гай,
Індустріальна, Кар’єрна, Незалежності, Маркса К., Стрижигородська,
Воздвиженська, Вовчка Марка, Можайського, Новоселівська, Жовтнева,
Піщана, Попова, Партизанська, Рєпіна, Кварцева, Садова, Толбухіна, Тімірязєва,
Ціолковського, Енгельса, Яблочкіна, Челюскіна №№ 63-132, Краєвидна,
Менделєєва, Селянська, Довгалівська;
провулок: Кар’єрний, Північний, Садовий, Індустріальний, Попова.

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 859
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x