В Новій Водолазі чиновниця медустанови вкрала сотні тисяч: справу передано до суду

  • 0
  • 1 287
    Подiлитися:

Подiлитися:

Раніше ми писали про те, як в  Новій Водолазі чиновниця медустанови вкрала гроші, призначені на зарплати і премії лікарям.

Про це стало відомо з офіційного сайту Прокуратури у Харківській області, яка повідомила про підозру посадовиці одного з медичних установ Нововодолазького району за фактом заволодіння майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем .

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Юрій Ковальов, упродовж січня 2018 року по січень 2019 року службова особа медичного закладу завищувала заробітні плати собі та іншим працівникам закладу, вносячи недостовірні дані у відомості про нарахування заробітної плати. А різницю між заробітною платою «на паперах» та отриманою працівниками клала собі у «кишеню».
 
Таким чином посадовиця заволоділа бюджетними коштами, що були виділені для виплати заробітної плати та преміювання лікарів і медичного персоналу, та здійснила розтрату зазначених коштів. 
Цими діями вона спричинили збитки місцевій громаді на суму понад 680 тис. грн.
 
У березні 2020 року вказаній посадовиці повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри за фактом розтрати та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) та про нову підозру за фактом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1  ст. 366 КК України).
 
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За матеріалами прокуратури Харківської області.

  • 0
  • 1 287
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar