Чому голову Нововодолазької РДА переводять до Валок?

  • 0
  • 1 791
    Подiлитися:

Подiлитися:

Голову Нововодолазької районної державної адміністрації Андрія Андрєєва, переводять до РДА Валок.

Серед просторів інтернету дуже швидко розлетілася новина про переведення Андрія Валентиновича до РДА Валок. Нововодоложчани почали хвилюватися, адже немає жодної інформації або пояснень щодо цієї події. 

Що очікувати? Хто тепер буде очолювати посаду голови Нововодолазької районної адміністрації?

Для того, щоб відповісти на дані питання, журналістка сайту Vodolaga info зустрілась з головою Нововодолазької РДА та детально обговорила усі питання.

В Нововодолазькій районній адміністрації Андрій Андрєєв працює 7 місяців, за цей час було зроблено багато роботи, але чому тоді голову Нововодолазької РДА переводять до Валок?

За сприянням губернатора Олексія Кучера та президента України Володимира Зеленського, переведення поки що тільки планується. Такі зміни відбулися через те, що у місті Валки усі бюджетні організації не отримують зарплати. Це сталося через те, що минулий керівник РДА Валок Юрій Аксьонов звільнився, а право підпису нікому не залишив. Тобто, він звільнився не подумавши про людей, про лікарні, школи, навіть шкільні автобуси наразі не мають бензину на те, щоб підвозити дітей до школи, адже через відсутність голови РДА Валок, ніхто не може надати на це відповідні кошти, – коментує голова Нововодолазької РДА Андрій Андрєєв.

Звільнення голови РДА Валок було несподіваним для всіх, Юрій Аксьонов дуже довго собі шукав заступника, і коли знайшов то не потурбувався про те, щоб якомога скоріше надати йому право голосу. Тому, за сприянням губернаторів до Андрія Валентиновича звернулися з проханням допомогти сусідньому району впоратися з такими проблемами та на деякий час побути на посаді голови районної державної адміністрації Валок. 

Такі зміни будуть недовго, максимум три – чотири тижні, поки виплатимо усім людям зарплати та інші комунальні заборгованості. Під час моєї відсутності на посаді голови Нововодолазької РДА не буде нікого, але я передаю свої права заступнику та керівнику апарата, які будуть виконувати усі обов’язки, – повідомляє Андрій Валентинович.

Після відповідного строку на посаді голови районної державної адміністрації Валок, Андрій Андрєєв знову повернеться на посаду голови Нововодолазької РДА.

Після цієї новини до мене також почало надходити багато дзвінків і повідомлень з питаннями чого я покидаю посаду голови Нововодолазької РДА. Але я нікого не покидаю, все нормально! Потрібно допомогти, потім я знову повернуся на свою посаду, – говорить Андрій Андрєєв.

Ляшенко Аліна

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 1 791
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x