Новий парк у Рокитному

  • 0
  • 865
    Подiлитися:

Подiлитися:

Компанія «Укргазвидобуток» з групи Smart Energy співпрацює з с. Рокитним понад 10 років.

Активно підтримує культурні, соціальні та екологічні ініціативи жителів. В рамках чергової акції «Зелена весна» газовидобувачі допомогли облаштувати парк в Рокитненському старостинському окрузі. Разом з жителями висадили туї, самшиту, ялівці і троянди.

До Дня довкілля в селі Рокитному, яке з минулого року відноситься до Нововодолазької громади, провели акцію «Зелена весна». На території біля колишнього Будинку культури висадили дерева та квіти.

До ініціативи приєдналися представники компанії «Укргазвидобуток» з групи Smart Energy, яка веде поруч газовидобуток. Вони закупили близько 70 саджанців різних рослин: туї, самшит, ялівець і троянди.

За словами старости Рокитненского старостинського округу Нововодолазької територіальної громади Сергія Дідусенко, газовидобувачі підтримують всі екологічні акції. Завдяки цій в селищі з’явиться прекрасний парк.

За допомогою компанії «Укргазвидобуток» облагородили центр Рокитного. Добре, коли у громади є постійний надійний партнер. Сподіваємося, що перші саджанці приживуться, і зовсім скоро жителі будуть насолоджуватися відпочинком в затишній зеленій зоні, — поділився Сергій Дідусенко.

 

Директор «Укргазвидобутка» Володимир Махновець вважає, що піклуватися про екологію на територіях своєї діяльності — природний обов’язок всіх соціально відповідальних представників бізнесу.

Компанія з високими стандартами зобов’язана співпрацювати з громадами та дотримуватися екологічних вимог. Зокрема, наша підтримка полягає не тільки у фінансуванні, а й в інженерному супроводі проектів, які втілюють на місцях, — зазначив Володимир Махновець.

З 2011 року компанії групи Smart Energy здійснюють комплексний екологічний моніторинг територій, де ведуть діяльність. Проводити дослідження їм допомагає Національний науковий центр «Інститут агрохімії та ґрунтознавства ім. Соколовського».

Особливу увагу приділяємо аналізам родючого ґрунту. Перевіряємо воду в свердловинах, річках, ставках і колодязях. Проводимо моніторинг повітря в межах санітарно-захисних зон. Для нас важливо, щоб місця нашої діяльності залишалися екологічно чистими. Це репутація компанії і основний принцип нашої роботи, — акцентує інженер з охорони навколишнього середовища компанії «Укргазвидобуток» групи Smart Energy Ніна Воскобойник.

Захист екології — не єдиний принцип компанії «Укргазвидобуток». Щороку вона підписує з громадами меморандуми про співпрацю. Документ передбачає фінансування важливих соціальних проєктів в громаді, а також безпосередню участь газовидобувників в культурному і громадському житті населення.

У статті використані матеріали з сайту SQ і перекладено на українську мову.

5 1 голос
Article Rating
  • 0
  • 865
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x