ОТГ заборонила використання логотипу

  • 0
  • 1 435
    Подiлитися:

Подiлитися:

Нововодолазька селищна рада заборонила використання логотипу громади своїм рішенням від 26 червня 2020 року.

Депутатським конкурсом було внесено зміни до використання логотипу Нововодолазької ОТГ, тепер, щоб використати логотип, треба звертатись до селищної ради та на засідання виконавчого комітету, ваше звернення може бути розглянуте.

Зміни стосуються громадян, їх об’єднань, підприємств, установ та організаціями з метою комерції або промоції:

«п. 5. Використання логотипу Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади громадянами, їх об’єднаннями, підприємствами, установами та організаціями (в назвах підприємств, товарних знаках, при виготовленні продукції, наданні послуг, здійсненні робіт та інше) з комерційною метою або промоції, в символіці громадських організацій дозволяється тільки при наявності дозволу, наданого виконавчим комітетом Нововодолазької селищної ради у вигляді рішення та протягом часу, на який надано таке право. Використання логотипу третіми особами без дозволу виконавчого комітету селищної ради заборонено».

Також, заборонено розтягувати логотип та робити якісь графічні зміни:

«п. 6. Заборонено змінювати геометрію, пропорції знаку та шрифтового напису, розтягувати логотип Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади вздовж будь-якої осі. Неприпустимо спотворення нарису фірмового шрифту чи його заміна. Заборонено використовувати додаткові ефекти (тіні, обведення, тощо). Заборонено використовувати поєднання логотипа та фону з низькою контрастністю, повне чи часткове забарвлення логотипа у кольори, що не вказані у фірмовій палітрі. Не допускається внесення змін у розташування елементів, колірне та шрифтове зображення логотипу, внесення чужих елементів, невідповідність зображення в цілому».

Автором логотипу є Світлана Семенко, робота якої, обрана переможцем у конкурсі «Розробка логотипу  Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади» у квітні 2018 року.

Ознайомитись з рішенням можна ТУТ.

3.7 3 голосів
Рейтинг статті
  • 0
  • 1 435
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x