Перемога у конкурсі «Разом в майбутнє»

  • 0
  • 560
    Подiлитися:

Подiлитися:

Цьогоріч, обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» проходив за новими умовами.

Раніше подання документів могло відбуватись місцевою радою, то в цьому році було обов’язково партнерство між місцевою радою, громадською організацією та комунальним закладом Харківської обласної ради.

«Нововодолазька громада щороку бере участь у конкурсі «Разом в майбутнє» і щороку перемагає. Приємно відзначити, що не дивлячись на зміни умов конкурсу, знову перемога! Це результат співпраці Нововодолазької селищної ради та ГО «Наступне покоління 21». Впевнена, що впровадження проєкту принесе користь громаді та стане ще одним улюбленим місцем для прихильників спорту та здорового способу житя, а також фізичного розвитку здобувачів освіти санаторної школи. Тож уперед! До реалізації задуманого!», – коментує начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, Анна Пікалова.

Цього року у конкурсі дві номінації. Перша категорія учасників – сільські, селищні, міські ради – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад. Друга категорія – громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, державними підприємствами.

Спільний проєкт «Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям» на території КЗ «Нововодолазька санаторна школа, який подавався Нововодолазькою селищною радою з громадською організацією «Наступне покоління 21» було обрано переможцем ІІ категорії.

 

Новий майданчик на території школи для гри у футбол з’явиться вже у 2021 році, про це повідомили у мережі facebook Нововодолазький селищний голова, Олександр Єсін та керівник громадської організації «Наступне покоління 21», Костянтин Лиганенко.

«Разом в майбутнє» —  успішний проєкт, який повинен лише  удосконалюватися відповідно до вимог сучасності. Завдяки конкурсу громади не тільки вирішують  локальні завдання соціально-економічного напрямку, але й вчаться правильно писати проєкти і потім залучати кошти міжнародної технічної допомоги», – сказав Сергій Чернов.

Довідка: з поданих 66 проєктів, було відібрано 31 проєкт. 

У статті використані матеріали з сайту Харківської обласної ради

5 1 голос
Article Rating
  • 0
  • 560
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x