Перша сесія новообраної Нововодолазької селищної ради

  • 0
  • 1 341
    Подiлитися:

Подiлитися:

25 листопада 2020 року у сесійному залі Нововодолазької селищної ради відбулася перша сесія VІІІ скликання Нововодолазької селищної ради

На першій сесії депутати прийняли повноваження голови та депутатів ради, взагалі розглянули 44 питання з яких були призначення секретаря, регламент ради, реорганізація доєднанних селищних та сільських рад, затверджено склади постійних комісій, припинено роботу комісій та призначено нових старост.

Як виявилось, оголошений раніше депутатський корпус було змінено, але публічно про це заявила тільки одна обрана депутатка Валентина Коротецька, яка склала свій мандат в рахунок Андрія Карбаня, повідомивши про це на своїй фейсбук сторінці:

Так склались обставини, що довелось зробити крок назад, щоб дати можливість ввійти в депутатську спільноту молодим людям з амбіційними планами і дійовою стратегією розвитку нашої громади — повідомила Валентина Олексіївна.

Вчора, 19.11.2020 року до Нововодолазької ТВК мною була подана заява про відмову від мандата депутата Нововодолазької…

Опубликовано Валентиной Коротецькой Пятница, 20 ноября 2020 г.

 

Повний склад депутатського корпусу Нововодолазької селищної ради буде повідомлено незабаром.

Хто нові старости?

Цікавими виявились питання призначення старост, якщо раніше їх обирали мешканці, то, через зміни у законодавстві, старости обираються місцевою радою за поданням голови ради.

У Знам’янському, Староводолазькому, Одринському, Ордівському, Сосонівському, Новоселівському та Федорівскьому старостинських округах залишились раніше призначенні старости з якими можна ознайомитись у нас на сайті, розділ Нововодолазька ОТГ -> Старостинські округи.

На сесії депутатами було утворено п’ять нових старостинських округів, а саме Бірківський. Ватутінський, Липкуватівський, Рокитненський та Просянський.

Новопризначенними старостами обрано:

Шинкаренка Сергія Миколайовича, старостою Бірківського старостинського округу

Фадєєва Владислава Вікторовича, старостою Ватутінського старостинського округу

Масловського Олексія Вікторовича, старостою Липкуватівського старостинського округу

Дідусенка Сергія Миколайовича, старостою Рокитненського старостинського округу

Головешка Олександра Григоровича, старостою Просянського старостинського округу

У деяких округах мешканці взяли на себе ініціативу та збирали підписи щодо кандидатур, так трапилось на території Бірківського старостинського округу, де мешканці запропонували кандидатуру старости Кіркори Дмитра, про це повідомив на своїй сторінці депутат Костянтин Лиганенко:

Основні підсумки першої сесії нового скликання Нововодолазької ОТГ Всі попередні старости, які були в ОТГ — залишилися…

Опубликовано Костянтин Лиганенко Среда, 25 ноября 2020 г.

Під час голосування взяв слово депутат Головешко Василь та задав питання голові Єсіну, чому не враховано побажання мешканців, але це не дало результатів. Кандидатуру Шинкаренка підтримало 22 депутати, три утрималось: Василь Головешеко, Костянтин Лиганенко, Альона Мирошниченко. 

скріншот голосування з сайту Нововодолазької ОТГ

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 1 341
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x