Поблизу Нової Водолаги СБУ затримала «тітушок»

  • 0
  • 2 136
    Подiлитися:

Подiлитися:

СБУ затримала автобуси з «тітушками». Вони хотіли дестабілізувати ситуацію і створити «картинку для росЗМІ»

 
В рамках масштабних антитерористичних навчань на Харківщині попереджено проникнення на територію області кількох груп «тітушок» загальною кількістю понад 60 осіб.
 
На фото видно, що поблизу Нової Водолаги, а саме біля заправки «MARSHAL» поліція разом з СБУ провела затримання осіб.
 
Автобуси з «тітушками» були затримані на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Всі ці особи є мешканцями інших регіонів України та не мають жодного відношення до Харківської області.
 
За наявною інформацією, ці групи були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій у місті, а також провокування громадського невдоволення та масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради.
Зазначені акції мали на меті дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію в регіоні та створити вигідну керівництву Росії «картинку» для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України.
Правоохоронці Харківщини, використовуючи усі передбачені законом засоби, припиняють можливі протиправні дії.
 
Координаційна група Антитерористичного центру відстежує можливі спроби радикальних угруповань зловживати правом громадян на проведення масових заходів, метою яких є провокування заворушень та інших дій антигромадської спрямованості. КГ АТЦ реагує на факти здійснення будь-яких злочинів. Ми вживаємо відповідні заходи з їх припинення, проведення невідкладних слідчих дій та направлення матеріалів за підслідністю
 
Антитерористичні навчання проводяться Службою безпеки України з залученням підрозділів Національної поліції, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури та інших членів Координаційної групи Антитерористичного центру.
Служба відкрита для громадян України і закликаємо усіх в разі виявлення фактів підготовки до скоєння протиправних дій невідкладно повідомляти будь-яким зручним способом.
 
У статті використані матеріали з прес центру СБУ.
5 3 голосів
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 2 136
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x