ПОГРАБУВАННЯ, НЕДОПУСК ДО ПЕРЕВІРКИ ТА ПІДОЗРА – НОВОВОДОЛАЗЬКЕ ЗВАЛИЩЕ

  • 0
  • 981
    Подiлитися:

Подiлитися:

Фахівці державної екологічної інспекції в Харківській області хотіли перевірити законність поховання відходів буріння на звалищі твердих побутових відходів, яку експлуатує КП «Водолага Комунсервіс».

Згідно з дописом служби від 13 вересня 2019 року, керівниця підприємства Валентина Шевченко не пояснила, чому інспекторам відмовлено до перевірки. За фактом вони склали акт недопуску.

«Через недопущення державних інспекторів до перевірки, Інспекція не мала можливості виконати свої повноваження у повному обсязі. З метою вжиття подальших заходів реагування, в ситуації що склалася, Інспекцією готуються листи до Головного Управління Національної поліції в Харківській області та Прокуратури Харківської області з проханням вжити відповідних заходів реагування», — отмечает пресс-служба ведомства.

 

 

НЕДОПУСК ДО ПЕРЕВІРКИ КП «ВОДОЛАГА КОМУНСЕРВІС» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ На…

Опубліковано Державна екологічна інспекція у Харківській області Пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

 

В приміщенні де знаходиться КП «Водолага Комунсервіс» була крадіжка.

Про це стало відомо з мережі Facebook в групі “Нововодолажчани”. Депутат селищної ради, Костянтин Лиганенко звернувся до поліції у вересні за підтвердженням цієї інформації, на що у відповіді на депутатське звернення вказується, що дійсно звернення від КП “Водолага Комунсервіс” за фактом крадіжки надходило. Чи не здається це дивним? Можливо це в котрий раз підтверджує можливість приховування документів методом крадіжки.

51-річному працівнику звалища вручено підозру щодо забруднення 1 га землі.

Прокуратура Харківської області затвердила підозру працівнику комунального підприємства у Нововодолазькому районі за фактом забруднення земель відходами, що створило небезпеку довкілля (ч.1 ст. 239 КК України).

Як повідомив начальник управління прокуратури області Ігор Чуб, слідство встановило, що приймальник комунального підприємства, який відповідає за розміщення твердих побутових відходів допустив забруднення земель поза межами сміттєзвалища.

За попередніми даними слідства, 51-річний працівник сміттєвого полігону впродовж 2018 року надавав вказівки водіям спеціального автотранспорту розвантажувати відходи поза межами звалища.

Відповідно до висновку експертів ділянка забруднена сульфатами, нітратами, фосфором та нафтопродуктами. Перевищення показників вмісту ґрунті вказаних забруднюючих речовин створює небезпеку для довкілля.

Цікавий той факт, що селищний голова Олексндр Єсін повідомляв у мережі Facebook та на телеканалах, що всі відходи є безпечними та присутня вся необхідна документація.

Більш детальніше по ситуації зі звалищем, можна ознайомитись в нашому попередньому матеріалі ЕКОЛОГІЧНЕ ЛИХО НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ ОТГ.

За матеріалами Державної екологічної інспекції, Прокуратури Харківської області та медіа-проєкту “НАКИПІЛО”.

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 981
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x