«Поліцейський офіцер громади» тепер і у Нововодолазькій громаді

  • 0
  • 824
    Подiлитися:

Подiлитися:

Два райони області – Нововодолазький та Краснокутський, висловили бажання стати учасниками найефективнішого проєкту Національної поліції України — про це стало відомо з сайту Національної поліції у Харківській області

15 лютого, начальником ГУНП в Харківській області полковником поліції Андрій Рубель, підписано меморандум про взаємодію з двома керівниками місцевих громад – головою Нововодолазької територіальної громади Олександром Єсіним та селищним головою Краснокутського району Іриною Карабут.

Досвід інших районів доводить, що поліцейський офіцер громади це саме той правоохоронець, від якого в повною мірою залежить спокійне та захищене існування наших громад, — підкреслили керівники територіальних громад. — Дуже важливо, щоб цей зв’язок, який направлений на забезпечення якісних умов життя, безпеки, швидкого та ефективного реагування на звернення громадян, дав можливість людям відчувати впевненість і безпеку.

Поліцейський офіцер громади орієнтований, в першу чергу,  на розв’язання безпекових проблем саме своєї територіальної громади, — наголосив Андрій Рубель. — Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.

Очільник поліцейського главку підкреслив, що участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» дозволить створити новий рівень поліцейського сервісу у найвіддаленіших населених пунктах області,  допоможе забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади з поліцією.

Цікаво: на початку 2020 року, у Старовірівській ТГ було запроваджено посаду поліцейського офіцеру громади до котрої було обрано капітана поліції Федоренка Максима Петровича, який отримав ключі від службового автомобіля «Renault Duster» та вже виконує свої функції на території громади.

 

Поліцейський громади 👮‍♀️ ⠀ У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» відбулося вручення свідоцтва та ключів від…

Опубликовано Водолага.info Пятница, 21 февраля 2020 г.

 

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 824
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x