ОТГ почала рік з порушенням

  • 0
  • 1 368
    Подiлитися:

Подiлитися:

На сторінці фейсбуку Харківського антикорупційного центру з’явилась актуальна інформація що НОВОВОДОЛАЗЬКА ОТГ почала рік з  ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ про публічні закупівлі.

Мова ведеться про укладання угоди на поточний ремонт у Нововодолазькому ліцеї №2. Докладну  та правдиву інформацію про предмет, обсяг та кошторис об’єктів закупівлі  завжди представляє відомий усім всеукраїнський сайт публічних закупівель «Прозорро». 

За матеріалами ХАЦу, уповноважені Нововодолазької селищної ради уклали угоду з ФОП Панасенко Сергій Миколайович на поточний ремонт холу між спортивним залом та їдальнею у Нововодолазькому ліцеї №2 вартістю 152,5 тис. грн та ще одну угоду на поточний ремонт системи стоку води та навісних жолобів Нововодолазького ліцею №2 вартістю 140 тис. грн і тут знову фігурує прізвище Панасенко С.М.

«Згідно з законом – поточний ремонт проводиться на один об’єкт за однією угодою. Якщо сума поточного ремонту складає понад 200 тис. гривень, то потрібно проводити відкриті торги. В даній ситуації ми бачимо класичну схему «розбивки» заради уникнення аукціону та передачі підрядів конкретному ФОПу», — говорить юрист Харківського антикорупційного центру, Ігор Синицький.

Річ у тім, що це схоже на схему, коли замовник навмисно розділяє один об’єкт на дві різні закупівлі для того, щоб уникнути відкритих торгів. Можна зробити висновок, що Нововодолазька селищна рада уклала договори з метою обрання зручного підрядника, в цьому випадку це ФОП Панасенко Сергій Миколайович.

Також, згідно з відкритими реєстрами стало відомо, що вищевказаний ФОП, зареєстрований у 2018 році та одразу почав виконувати роботи великого обсягу не маючи попереднього досвіду. Варто зазначити, ФОП Панасенко С.М., є одним з улюблених «ФОПів» Нововодолазької селищної ради та з 2018 року виконував багато ремонтних робіт.

 

НОВОВОДОЛАЗЬКА ОТГ ПОЧАЛА РІК З ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ У Новій Вололазі уникнули відккритих торгів під…

Опубліковано Харківський антикорупційний центр Вівторок, 21 січня 2020 р.

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 1 368
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x