Питання води у с. Ватутіно

  • 0
  • 2 323
    Подiлитися:

Подiлитися:

20 липня відбулось позачергове засідання Ватутінської сільської ради, на якому було розглянуто одне з найважливіших питань для мешканців — вода.

Ватутінська сільська рада оголосила тендер на будівництво водопровідної мережі по вул. Армійській, 1 Травня, Жарікова, Станційна та водонапірної башти Рожновського у с. Ватутіно. 

На засідання завітав народний депутат України Олексій Красов, голови та депутати різних рад.

Тендер було оголошено у листопаді 2018 року та обрано переможця вже у грудні того ж року. Сільська рада очікувала вартість у більше ніж 10 млн гривень, але після проведення торгів, вартість робіт зменшилась до 9 920 199 грн.

Хоча, на тендер подалося ще дві компанії, які запропонували меншу вартість, але пропозиції було відхилено з різних причин. 

Ватутіне. Дуже дивна історія з будівництвом водопроводу!
Мені стало відомо, що у тендері перемогла компанія, яка…

Опубликовано Слуга народу — Красов Олексій — Округ 180 Вторник, 21 июля 2020 г.

Договір передбачає монтаж водонапірної башти, залізобетонні роботи, монтаж металоконструкцій, улаштування водопровідних колодязів.. та відновлення покриття, через те, що під час виконання робіт воно буде пошкоджено.

Олексій Ігорович підняв питання перед головою та депутатським корпусом щодо вартості робіт та термінів виконання, через те, що договір було укладено ще у 2018 році та незрозуміло, коли люди отримають обіцяну воду. 

Перше — що планується в рамках 5 млн гривень виділених в цьому році, згідно з проєктом? Скажіть, підрядник, проєктант, технагляд, якщо знаєте? Що буде зроблено і що люди побачать? — запитав Олексій Красов.

Голова сільської ради, Наталія Казакова наголосила, що кошти виділенні завдяки сприянню Харківської державної адміністрації та Харківської обласної ради, депутатського корпусу та попросила посприяти вищезазначених чиновників та народного депутата Олексія Красова допомогти, щоб фінансування проєкту відбулось у повному обсязі, а мешканці, змогли користуватись водою вже в цьому році.

 

Також, згідно з проєктом, якщо роботи не будуть виконані в повному обсязі, то мешканці не зможуть користуватись водою. Питання чи відбудеться закінчення будівельних робіт в цьому році залишається відкритим та депутати прийняли рішення про корегування проєкту та можливе зменшення обсягу робіт.

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 2 323
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x