Репетитори. Новий закон.

  • 0
  • 712
    Подiлитися:

Подiлитися:

Стартував черговий робочий тиждень і, судячи з головних новин, він буде насиченим.

Відповідно до нового Закону України про «Про повну загальну середню освіту” з’явилася надія на можливість для учнів  підтягнути знання на індивідуальних заняттях в школі за держрахунок. Про це повідомила міністерка освіти та науки України Ганна Новосад. Так, простою мовою, учні зможуть відвідувати додаткові заняття, якщо виникне необхідність, БЕЗКОШТОВНО. 

Тобто болюче питання оплати та необхідності репетиторів буде вирішено?

Новосад зазначила, що в першу чергу мова йде про ресурси, і “потрібно це буде якимось чином обмежити та встановити певний допуск до такої можливості”. На питання, чи будуть вчителі спекулювати цими заняттями, щоб отримувати додатковий дохід, міністр зазначила, що завжди на будь-яку новацію знайдеться той, хто буде її використовувати на свою користь, але законодавством неможливо врегулювати всі потенційні підступи недоброзичливців.

Так, зрозуміло, що ще не створені певні уточнення до закону, за якими буде визначено предмети для  додаткового навчання, кількість занять, та не опрацьовано систему умов для визначення необхідності позакласних занять для кожного учня. Поки що нам подобаються слова ” коштом держбюджету”. 

Існує багато протилежних  думок з приводу наявності та необхідності репетиторства для Ваших дітей. Дискусії батьків не припиняють підкорювати тенета соціальних мереж. 

А ми, у свою чергу, хотіли б зауважити — якщо Ваша дитина вмотивована, цілеспрямована та навчена вчитися, результат завжди буде успішним!

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 712
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x