Що чекає новодолажчан? Перехід на адаптивний режим

  • 0
  • 1 876
    Подiлитися:

Подiлитися:

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року.

Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту.

 З 25 травня Уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Редакція Водолага Інфо звернулася до пресс-служби регіональної філії “ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ” АТ “Укрзалізниця” з запитанням “Коли Нововодолажчани зможуть дістатися залізничним транспортом до місць роботи і так далі?”, але, на жаль, поки не опубліковано постанова Кабінету Міністрів про функціонування залізничного транспорту, точної відповіді на наше питання нам не надали. Тому чекаємо постанови Уряду та сподіваємося, що незабаром ситуація покращиться та ми зможемо пересуватися між містами як і раніше на громадському транспорті.

А ось словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, борг у 500 млн грн за пільгові перевезення ставить під загрозу відновлення приміського сполучення у повному обсязі. Харківська область з боргом  61,2 млн грн із загальної суми у 68 млн грн займає друге місце в антирейтингу з погашення боргів у 2019 році та першому кварталі 2020 року.

Але Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень та вже з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. 

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 1 876
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x