СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОГО ВЕЧОРА 2019?

  • 0
  • 2 519
    Подiлитися:

Подiлитися:

27 червня 2019 року в Новій Водолазі відбудеться один із найважливіших та найпрекрасніших вечорів для учнів, котрі закінчують школу. Саме у цей день для них, їх батьків та всіх охочих буде організований та проведений випускний вечір.

Свято випускників 2019 року відбудеться на площі “Ювілейна” о 18:30. За інформацією, розміщеною на сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, по завершенню урочистої програми всіх буде очікувати сюрприз.

Цікаво, що ж за сюрприз приготувала Нововодолазька селищна рада?

Використовуючи інформацію з порталу системи електронних закупівель «Прозорро» стало відомо, що на організацію та проведення випускного вечора виділено 186 780 гривень. Замовником є відділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

За договором № 02/06 про надання послуг, виконавцем якого є фізична особа-підприємець Мелешко Роман Володимирович. Цікавим є той факт, що ФОП Мелешко Р. В. зареєстрований в Сумській області і, відповідно, податки від надання послуг будуть сплачені в Сумській області.

Також, за інформацією з порталу системи електронних закупівель «Прозорро», відділом культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради були укладені договори на суму 111 618 гривень для закупівлі готових текстильних виробів та 103 600 гривень для закупівлі карнизів та конструкції. Скоріш за все, закупівлі призначені для оформлення сцени.

Крім цього, була зафіксована закупівля планшетів Huawei MediaPad T5 на суму 90 252. Можливо, ця техніка стане для когось приємним та несподіваним подарунком.

Приблизна загальна вартість проведення Свята випускного вечора у 2019 році, якщо врахувати текстильні вироби, карнизи та планшети може скласти 492 250 гривень. Як ви думаєте, ця сума є завеликою, чи замалою?

Дуже дивно, що відділ культури вирішив замовити послуги на організацію та проведення Випускного вечора у фізичної особи-підприємця, а не спробував організувати свято власними зусиллями, адже відділ створено саме з такою метою, а не для замовлення тотожних послуг, які відділ може й сам надати нашій громаді.

0 0 голосів
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 2 519
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x