Скорочення в Нововодолазькій РДА

  • 0
  • 1 449
    Подiлитися:

Подiлитися:

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет анонсував скорочення штату районних державних адміністрацій.

За його словами, протягом останнього місяця було проведено велику роботу по аналізу всіх функцій РДА. Всього в РДА нараховано  111 функцій за 11 напрямками.

Також, Дубілет окреслив принципи скорочення:
– Частина функцій дублюються з об’єднаними територіальними громади (ОТГ). Ви знаєте, що зараз проходить процес децентралізації (який затягнувся). У тих регіонах, де ОТГ сформувалися хоча б частково, відбувається дублювання.
– Частина функцій виявилися застарілими, невимірювальними та неефективними. Їх ми ліквідовуємо.
– Частина функцій можна перенести на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ).
– Частина функцій об’єднуються.

Що буде з держслужбовцями, які втратять роботу? Міністр, повідомляє, що Міністерство хвилюється за кожного робітника, тому розповів кроки, які будуть запроваджені:

– Ми робимо попередження співробітникам за 2 місяці, а також виплачуємо їм всі компенсаційні витрати, в тому числі за невикористані щорічні відпустки.
– Разом зі Службою Зайнятості ми працюємо над тим, щоб знайти кожному держслужбовцю нову роботу, навіть до моменту звільнення. Кожного буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування. Пошук роботи, проведення професійного навчання, і навіть підготовка особи до започаткування власного бізнесу будуть проводитися із залученням найширшого кола організацій — бізнесу, ОТГ, профільних асоціацій тощо. Для цього всі співробітники будуть запрошені пройти профілювання.
– Ми залучили до цього процесу Профспілки. Через мережу своїх регіональних представництв вони будуть працювати з кожним держслужбовцям індивідуально.
– Разом з Міністерством цифровий трансформації і Міністерством економіки ми хочемо вже у січні запустити курс по ІТ-грамотності. Ці базові курси дозволять держслужбовцям безкоштовно навчитися цифровим навичкам і стати більш конкурентними на ринку праці.

Також, Дмитро зазначив, що раніше це не робилось через вибори:

Повторюся, це болюче, але необхідне рішення. Я вважаю, що Уряд мав проводити ці скорочення більш плавно останні 2 роки (з ходом децентралізації). Однак, на жаль, цього не робилося — можливо, через вибори.

За неофіційною інформацією, штат Нововодолазької районної державної адміністрації найближчим часом буде скорочено у два рази. Жодної офіційної інформації на сайті Нововодолазької РДА — немає.

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 1 449
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x