Спортивний карантин

  • 0
  • 2 110
    Подiлитися:

Подiлитися:

Під час карантину активна молодь Нової Водолаги, запустила спортивний челендж #vodolagarun.

Ініціаторами челенджу стали: керівник молодіжного ХАБУ «Smart» Уляна Мандрика, та керівник громадської організації «Наступне покоління 21» Костянтин Лиганенко.

«Ідея прийшла несподівано, але задум знайти заняття, яке скрасило б сірі будні карантину був вже давно. Причиною цього челенджу стала самоізоляція, яку все продовжують в часі, а біг – це хороша ініціатива в багатьох планах, наприклад, не порушуємо правила самоізоляції, зміцнюємо імунітет, та покращуємо як фізичний так і моральний стан кожного», — коментує Уляна Мандрика.

З кожним днем охочих залучитися до челенджу ставало все більше, а разом з цим росли дистанції. Бігуни показували неймовірні результати протягом усього челенджу, деякі з них навіть били власні рекорди. Своїми результатами учасники ділилися на сторінках в соціальних мережах, або ж у спільній бесіді Telegram. 

 

Також, учасники бігали до Львова, задля того, щоб 2 травня привітати львів’ян з днем міста. У вигляді подарунку, бігуни принесли невеличке поздоровлення:

Спортивний челендж у Новій Водолазі, став гарною нагодою під час карантину, для кожного мешканця громади, адже учасники не тільки покращили свій імунітет, але й цікаво провели свої одноманітні будні. По завершенню челенджу, бігуни показали добрий результат, адже пробігли 1540 кілометрів.

3 2 голосів
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 2 110
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x