ТРОТУАР ПО ГАГАРІНА: ДОБРЕ ЧИ ПОГАНО?

  • 0
  • 2 228
    Подiлитися:

Подiлитися:

Всі ми тільки відійшли від виборів  до Верховної ради, але не варто розслаблятися – місцеві вибори не за горами.

Нещодавно по вулиці Гагаріна в смт Нова Водолага почались роботи щодо будівництва чи реконструкції тротуару. Роботи робляться швидко та якість ми зможемо оцінити після завершення робіт.

Нам стало цікаво, скільки ж коштують такі роботи? Скориставшись сайтом публічних закупівель “ProZorro”, ми спробували знайти цю інформацію, але, на жаль, немає жодного договору, предметом якого є тротуар по вулиці Гагаріна. Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» відповідно до ст.10, звіт про укладнений договір має бути опублікований на сайті, окрім випадку, якщо вартість його складає меньше 50 тис. грн.

Тому у нововодолажчан можуть виникати питання, а саме: чому зараз почали проводити роботи по відбудові, начебто розібралися, – бо вибори. А ось чому було обрано саме цю ділянку – ні. Чому, наприклад, не відновити тротуари, які ведуть до школи?

Та головне питання: чому все зроблено таємно від громади та немає жодної інформації? Можливо, це навіть є правопорушенням, оскільки робота ведеться без договору.

До речі, за останні роки не проводилось жодних реконструкцій тротуарів на Нововодолажчині, то можна вважати, що це є позитивним кроком для громади та ми маємо пам’ятати, що всі роботи в селищі виконуються за наші з вами кошти.

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 2 228
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x