У Новій Водолазі хочуть підвищити вартість води

  • 0
  • 1 901
    Подiлитися:

Подiлитися:

Комунальне підприємство «Нововодолазьке ВКП» Нововодолазької селищної ради хоче підняти тарифи на водопостачання та водовідведення для всіх категорій. Про це стало відомо з повідомлення у приватній газеті «Водолазький кур’єр» від 23 серпня 2019 року.

 

З часу встановлення тарифів відбулося зростання цін на електроенергію, матеріально-технічні ресурси, розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.
Рівень відшкодування фактичної собівартості послуг діючими тарифами за перше півріччя 2019 року складає лише 71% — повідомляє КП «Нововодолазьке ВКП»

Також підприємство повідомляє, що зроблено це з метою приведення тарифів до економічного обгрунтування.

Чинний тариф встановлено рішенням виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради №3 від 17.01.2017 року, очолює комітет селищний голова Єсін О.С.

Порівняно з тарифами від 22 березня 2018 року, вартість послуг водопостачання та водовідведення для населення зросте на 75,7% та 76%, а для бюджетних установ на 65,7% та 64,1% відповідно.

Також цікавий той факт, що інформація про наміри підвищення не розміщено на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ради, цим самим порушивши п.5 ч.2 порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності

Інформація, зазначена у пунктах 34 цього розділу, доводиться до відома споживачів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет (за наявності), у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження (перевага надається друкованим засобам масової інформації органу місцевого самоврядування), веб-сайті виконавця комунальних послуг (за наявності), на інформаційних стендах в абонентських відділах виконавців комунальних послуг та на інформаційних стендах біля адміністративних будинків органів місцевого самоврядування в населених пунктах, де споживачі отримують відповідні послуги.

Нагадаємо, що зауваження та пропозиції приймаються до 10 вересня 2019 року за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 56, 63202, тел. 42378; 44193.

Цікаво, чи влаштовує Нововодолажчан якість води?

 

0 0 голосів
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 1 901
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x