Відновлення ліцею в Старовірівській ОТГ

  • 0
  • 725
    Подiлитися:

Подiлитися:

На фейсбук сторінці Старовіріської ОТГ з’явилась інформація про капітальний ремонт приміщення Старовірівського ліцею.
 
Наприкінці 2019 року за рахунок коштів Державного бюджету на розвиток інфраструктури та коштів сільської ради було реалізовано проєкт “Капітальний ремонт з впровадженням заходів з енергозбереження приміщення Комунального закладу «Старовірівський ліцей Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області» (нова будівля) – йдеться в повідомленні.

Крім цього, в опорному закладі було проведено капітальний ремонт харчоблоку. Було встановлено нове виробниче обладнання, яке відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, придбано новий посуд, облаштовано сучасними зручними меблями приміщення їдальні.

 
Ознайомитись з вартістю, можна на сайті електронних  публічних закупівель ПроЗорро

Довідка

Старовірівська сільська об’єднана територіальна громада була утворена 29 квітня 2018 року внаслідок об’єднання трьох сільських рад. До її складу увійшли 10 населених пунктів: 9 сіл і 1 селище. Численність населення становить 5767 осіб.
 
На території Старовірівської сільської об’єднаної територіальної громади функціонують 5 дошкільних навчальних закладів, 6 загальноосвітніх закладів, 4 будинки культури та 7 бібліотек.
0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 725
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x