Відповідальний за забруднення

  • 0
  • 811
    Подiлитися:

Подiлитися:

Пам’ятаєте одну з найпоширеніших новин в Новій Водолазі?  Екологічне лихо Нової Водолаги!

Скільки уваги, зусиль, розголосу, і ось — на цей час з’явились нові подробиці та нові результати розслідувань. За матеріалами пресслужби прокуратури Харківської області стало відомо, що перед судом постане працівник сміттєзвалища. Як стверджує начальник відділу прокуратури Тетяна Красінська, саме йому одному було висунуто підозру про скоєння незаконних дій. 

Приймальник  комунального підприємства, який відповідав за розміщення твердих побутових відходів, допустив забруднення земель поза межами сміттєзвалища. Упродовж 2018 року він надавав вказівки водіям автотранспорту, які транспортують відходи, розвантажувати відходи поза межами звалища.  Це призвело до незаконного розміщення твердих побутових відходів на земельній ділянці загальною площею понад один гектар та її забруднення, та стало причиною погіршення екологічної ситуації в Нової Водолазі. 
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 
 
Виникає питання — чи зможе виплата штрафу або позбавлення можливості працювати на певній посаді одного працівника  виправити ситуацію з забрудненням земельних ділянок та відповідних наслідків для екології нашої ОТГ та чому до уваги працівників прокуратури зацікавив лише 2018 рік. А як же події 2019 року? Хоча фото на сайті Прокуратури додаються з подій 2019 року.                 

Про події на звалищі, читайте у нашому матеріалі.

  • 0
  • 811
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar