Візит голови ХОДА та народного депутата до Нововодолазького району

  • 0
  • 2 930
    Подiлитися:

Подiлитися:

Нещодавно народний депутат Олексій Красов та голова ХОДА Олексій Кучер завітали до Нововодолазького району. Вони відвідали Нововодолазькі підприємства та обговорили важливі питання, які стосуються Нововодолажчини.

7 серпня на 80-річний ювілей із дня заснування Навчального центра Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС, що знаходиться в селі Ватутіне, завітали народний депутат Олексій Красов та голова ХОДА Олексій Кучер разом з керівництвом району. На заході, вони подякували фахівцям за бездоганну службу, мужність і відданість своїй справі, а також привітали всіх рятівників.

Народний депутат Олексій Красов разом з головою ХОДА Олексієм Кучером відвідали 2 підприємства харчової промисловості, які є бюджетоутворювальні для Нововодолазького району — ТОВ Нововодолазький масло-жировий комбінат «Жирновъ» та ТОВ М’ясокомбінат «Ріал». 

На підприємстві «Жирновъ», Олексій Кучер та Олексій Красов відвідали лабораторії масло-жирового комбінату та побували в приміщеннях де зберігається готова продукція. До речі з восьми масло-жирових комбінатів, що працювали в Харківській області, Нововодолазький «Жирновъ»один пережив економічну кризу. 

Підприємство використовує передове обладнання та суворо дотримується санітарних норм — ми з очільником ХОДА Олексієм Кучером переконалися в цьому особисто, побувавши на екскурсії у виробничих цехах, — повідомляє народний депутат України Олексій Красов.

Почесні гості також відвідали м’ясокомбінат «Ріал», де вони ознайомилися з роботою підприємства, та на власні очі побачили як виготовляють продукцію. Після візиту до м’ясокомбінату, Олексій Красов на своїй сторінці у facebook  повідомив, що наразі на м’ясокомбінаті працює 232 людини і потрібні ще, але кваліфікованих робітників не вистачає, тому підприємству доводиться самому навчати персонал. Також стало відомо, що підприємство планує розширюватися.

Спільно з народним депутатом України Олексієм Красовим та керівництвом підприємств обговорили безліч проблемних питань. Маємо амбітну мету — якнайбільше наповнити місцеві магазини товарами саме нашого, обласного виробника, чому наразі заважає ряд об’єктивних перепон, — коментує керівник Харківської ОДА Олексій Кучер.

Також народний депутат Олексій Красов та голова ХОДА Олексій Кучер, відвідали одне з місцевих підприємств, через те, що на нього надходили численні скарги від нововодолажчан, які живуть в районі вулиці Пушкіна, адже викиди з цього підприємства забруднюють повітря та поверхні навколишніх будинків так, що зранку немов навкруги все посипали мукою (на яке саме підприємство скаржаться нововодолажчани, народний депутат Олексій Красов, у своєму пості у facebook, не відмітив). Місцеві жителі звернулися до Олексія Красова та Олексія Кучера з проханням допомогти вирішити проблему, також люди передали колективний лист-звернення, де висловили свої сподівання на те, що недобросовісне підприємство припинить порушувати екологічні стандарти. 

Беремо ситуацію на контроль: я зі свого боку, керівник області — зі свого. Будемо з’ясовувати деталі та шукати можливі шляхи вирішення цього питання. Місцева влада про проблему знає, однак не має повноважень для того, щоб зобов’язати підприємство встановити очисні фільтри на виробництві. Будемо пропрацьовувати питання на рівні Держекоінспекції, — повідомляє на своїй сторінці у facebook, народний депутат України Олексій Красов.

Окрім підприємств харчової промисловості, голова ХОДА та народний депутат України відвідали ще й Нововодолазьку районну лікарню. За словами Олексія Красова, до лікарні вже вдалося залучити нових висококваліфікованих докторів, серед них є два досвідчених травматологів з Харкова. Наразі також планується привести до ладу травматологічне приміщення.

Вся проєктно-кошторисна документація для проведення робіт розроблена, проведені тендери. Для реалізації проєкту потрібно близько 4,5 млн грн. Найближчим часом ми розглянемо питання можливості виділення цих коштів, — повідомляє на своїй сторінці у facebook, керівник ХОДА Олексій Кучер.

Чиновники також відвідали Нововодолазький піщаний кар’єр. На сьогоднішній день, ГЗК є одним з найстаріших місцевих підприємств. Раніше комбінат виробляв близько тисячі тонн піску на рік, проте зараз обсяги продукції зменшилися майже втричі, адже основний ринок збуту ГЗК — російський, але зараз він недоступний, а в Україні залишилося всього 6 скляних заводів. 

ГЗК готовий збільшувати об’єми виробництва, якби було більше скляних заводів. Наприклад, якщо б перезапустили Мереф’янський завод — а для цього потрібні значні інвестиції. Будемо шукати варіанти, як підтримати галузь і зокрема Новоселівський ГЗК, — коментує народний депутат України Олексій Красов.

Ось такий відбувся візит голови ХОДА Олексія Кучера та народного депутата Олексія Красова до Нововодолазького району. Було відвідано чимало Нововодолазьких підприємств та обговорено не одне питання.

Маємо надію, що кожне питання буде вирішено, а  все, що було заплановане обов’язково надалі буде реалізовано.

Ляшенко Аліна

5 1 голос
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 2 930
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x