Взаємодопомога бізнесу та громади

  • 0
  • 2 086
    Подiлитися:

Подiлитися:

Депутатом Нововодолазької громади Костянтином Лиганенком у телеграм каналі опубліковано цікаву статтю щодо того, як можна у воєнний час допомогти одне одному. Мова йде про підприємців та мешканців нашої громади.

В цей неспокійний час потреба в інкасації становить велику небезпеку для громадян. Також більшість інкасаторів пішли захищати нашу з вами країну. Більшість великих мереж супермаркетів закликають проводити операції карткою, а при можливості — знімати гроші у касах магазинів, супермаркетів та аптек якраз з таких причин.
Нововодолазька громада наразі стала прихистком для багатьох переселенців. Й більшість людей отримують виплати на картки.

Наразі уряд активно стимулює бізнес працювати й податки знижено з 1 квітня. Як то кажуть битви виграє армія, а війну – економіка. Під час війни бізнес повинен працювати. Тому можливість робити покупки безготівково в першу чергу дасть можливість отримувати більше прибутку.

Також у статті відзначено підприємців, які вже приймають картки для оплати товарів (список надано мешканцями громади, доповняється):
📍»Сто пудов» — продукти (центр)
📍Парфуми (магазин Ліза)
📍Вікторія — продукти (Широка)
📍1+1 (між магазинами Блеск та Овочі (біля поліклініки)
📍Аврора
📍Смак (ДЕУ)
📍Барвінок (Вокзал)
📍Венера (Вокзал)
📍Блеск
📍Смачні історії — хлібобулочні вироби (центр)
📍Світанок — м’ясні вироби (центр)
📍Жасмін – продукти
📍Зелений — продукти (біля стадіону)
📍Дитячі товари (біля «П’ятачку)
📍Тарасова хата (вокзал)
📍Цукерня (центр)
📍Гастроном — ФОП Смолєв електроніка (центр)
📍П‘ятачок — продукти (центр)
📍АЗС «Квадр Оіл»
📍АЗС «Авіас»
📍АЗС «Овіс»
📍Фантазія — будматеріали (вул. Перемоги, 2)
📍Дитячий магазин в Універмазі — дитячі товари (одяг та іграшки)

Якщо ви є представником бізнесу у громаді та готові запровадити безготівковий розрахунок, але потребуєте консультації, можете звернутись на безкоштовній основі щодо бухгалтерських питань до волонтера з команди Костянтина, контактні дані для безпеки у Телеграм каналі

Якщо є можливість приймати оплати безготівково — долучайтесь, будь ласка, а якщо є можливість приймати на картку (коли невеликі черги) — також буде дуже добре та зменшить час на черги мешканців.

Давайте разом підтримувати громаду й допомагати один одному.

Переможемо!🇺🇦

5 1 голос
Article Rating
0Shares
  • 0
  • 2 086
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x