Взаємовиручка Нововодолажчан

  • 0
  • 1 642
    Подiлитися:

Подiлитися:

В умовах тривожності та карантину нас може охоплювати почуття власної безпорадності й безвиході. Однак, правда в тому, що ми все ще можемо допомагати один одному.
Редакція Водолага Інфо щиро радіє тому, як Нововодолажчани об’єднуються в умовах карантину.

Дуже багато жителів Нововодолазького району працюють за його межами, але через обмежувальні заходи, спрямованих на боротьбу з коронавірусом, в Україні припинено залізничне та авіасполучення. Пасажирські автоперевезення між містами скасовані. Метро в великих містах не працює. Дістатися до місця роботи в місто Харків можливо тільки на особистому транспорті, але на жаль, не у кожного він є. У такій ситуації на допомогу приходять небайдужі люди. Саме для цього були створені групи в Вайбер і телеграм, в яких можна знайти доїзд або ж запропонувати свою допомогу в вигляді транспорту.

Допомогою з попутками взаємовиручка Нововодолажчан не закінчується. Багато небайдужих людей активно розповсюджують публікації в соціальних мережах, із закликом залишатися вдома на самоізоляції тих, хто тільки повернувся з-за кордону і тих, хто погано себе почуває.
Таким чином висловлюється турбота про район і всіх його мешканців.

І звичайно ж бере гордість за наших людей, коли бачимо як небайдужі жителі без будь-якої користі своїми руками шиють маски та роздають їх безкоштовно. Саме цією справою займається Наталія Миргород — за це їй окрема подяка і повага. Адже вона на власному прикладі показує, що потрібно ставати добрішими один до одного, не підвищувати ціни в магазинах, допомагати літнім людям, робити корисні справи та самоорганізовуватися. 

Саме сила людяності переможе будь-який вірус.

Активні посилання на групи з пошуком попутки можна знайти в цій статті.

 

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 1 642
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x