З вірою в серці, з добром до людей

  • 1
  • 1 952
    Подiлитися:

Подiлитися:

Завжди цікаво спілкуватися з людьми, які багато роблять на благо нашої об’єднаної територіальної громади, не афішуючи цього. 

Справжній патріот нашого краю, який вкладає свої сили, фінанси та енергію в розвиток Нововодолазької об’єднаної територіальної громади (далі ОТГ), забезпеченню юридичного захисту законних інтересів громадян, підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, розвитку спортивного життя та освіти в районі – Андрій Вікторович Карбань.

Нині Андрій Вікторович Карбань є успішним бізнесменом, адвокатом, меценатом, членом Всеукраїнської аграрної ради, делегатом адвокатів від Нововодолазького району, членом антирейдерської спілки України та кандидатом у депутати до Харківської обласної ради по 8 територіальному виборчому округу.

Пропонуємо читачам ближче познайомитися з претендентом на депутатський мандат.

Андрій Вікторович народився 6 жовтня 1980 року в селищі Нова Водолага Харківської області.

Кандидат у депутати одружений, має двох чарівних донечок та сина.

На запитання стосовно того, що є найголовнішим та найціннішим у його житті, Андрій Вікторович з впевненістю, без роздумів відповів — родина, сімейні цінності, віра в Бога.

«У моєму житті на першому місці завжди була, є і буде моя родина, мої діти. Також я вірянин , я давно хочу побудувати церкву, на в’їзді в Водолагу, але це не так просто виявилося зробити, тому ще все попереду. Поки що, я відвідую церкви, монастирі та з впевненістю іду вперед з Богом в серці».

З дитинства Андрій Вікторович захоплювався багатьма видами  спорту, особливо дзюдо та боксом, саме це надихнуло на  відкриття футбольної секції «КВАДР» у 2004 році, побудови бійцівського спортивного залу на базі ДЮСШ та відкриття бійцівського клубу «КВАДР» у 2009 році за власні кошти.

А вже незабаром буде відкриття «Універсального спортивного майданчика» з льодовим катком, який буде безкоштовний для всіх охочих та на базі якого буде відкрито хокейний клуб «КВАДР». 

В планах будівництво басейну, стадіону та двох спортивних комплексів.

«Я ніколи не працював у державних установах, ніколи не мав ніякого відношення до бюджетних коштів. Все що відкривав, будував — відбувалося за власний рахунок за власним бажанням. Так я відчуваю себе спокійнішим і моя совість чиста», — розповідає Андрій Вікторович.

Андрій Вікторович є засновником фермерських господарств «Карбань Андрій Вікторович» та «Найкращі Врожаї» , товариств з обмеженною відповідальністю «Щедрі лани Слобожанщини» та «Перлина Слобожанщини», малого приватного підприємства «ТЕХСЕРВІС».

Крім того,  протягом 20 років Андрій Вікторович приділяє час власному розвитку. Він має три вищі освіти за напрямками – «Геологія», «Економіка», «Право».

В  2018 році отримав свідоцтво адвоката – Харківської національної асоціації адвокатів України.

На даний час Андрій Вікторович пише кандидатську дисертацію стосовно видобутку газу на території Мелихівки та планує глибше зануритися в тему Новоселівського Гірничо-збагачувального комбінату, як родовища.  

У цьому році Андрій Вікторович прийняв  рішення балотуватися в обласні депутати.

«В депутати вирішив балотуватися задля того, щоб і надалі розвивати спортивне, культурне життя, особливо серед молоді.

Контролювати  та посилювати  боротьбу з наркоманією в нашому районі.

Неменш важливо вдосконалити освітлення вулиць нашої ОТГ та стан доріг.

Також, особливого контролю потребує екологія, адже зараз стрімко збільшується кількість хворих, особливо  на рак, людей різних вікових категорій, що змушує замислитися над тим, яким повітрям дихаємо ми та наші діти, яку їжу вживаємо та яку воду п’ємо.

Соціальне життя нашого населення також не повинне залишатися без уваги. Хочеться, щоб наші пенсіонери не виживали, а проживали гідну старість, отримуючи достойну пенсію та могли впевнено розраховувати на повагу та допомогу», — коментує Андрій Вікторович.

Не дивлячись на традиції передвиборчих перегонів, де кандидати намагаються вразити культурними заходами і тому подібне, Андрій Вікторович вирішив витратити власні кошти на боротьбу з COVID-19 в нашому районі, закуповуючи та роздаючи якісні захисні маски.

«Зараз не той час, щоб витрачати кошти на фонтани та парки! Потрібно звернути увагу на те, чого не вистачає в районі для боротьби з хворобою та направити всі сили в цьому напрямку. Зараз важливо зберегти здоров’я та життя нашого населення! Адже коронавірус це не жарти і до цього слід ставитися серйозно», — зауважив Андрій Вікторович Карбань.

Як відомо,  кандидат балотується від партії «Батьківщина», це не дивно, адже він вже протягом 15 років не змінює свій вибір.

Завершуючи спілкування з редакцією Водолага Інфо, Андрій Вікторович розповів про що він мріє та звернувся до всіх жителів Нововодолазької ОТГ.

«Зараз найголовнішою моєю мрією та метою є – довге, безтурботне, щасливе майбутнє нашої країни, наших дітей.

Для цього зараз потрібно кожному серйозно віднестись до здоров’я, дотримуватись правил карантину, звертатися до лікарів.

Не забувати, що ми всі несемо відповідальність за виховання здорової, культурної, освіченої нації.

А відносно виборів, хочеться щоб кожен виконав свій громадський обов’язок.

Прийдіть та проголосуйте за того, кого вважаєте потрібним, кожен голос може бути вирішальним, адже цей вибір на 5 років і від нього залежить майбутнє Нововодолазької ОТГ!»

Провела інтерв’ю та підготувала статтю 

Животченко Богдана

3.8 4 голосів
Article Rating
  • 1
  • 1 952
    Подiлитися:

guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Валентина Коротецька

Я горда тим, що в команді, яку маю велику честь очолювати на виборах до місцевих рад 2020 року ві ВО » Батьківщина», є такі кандидати, як Андрій Карбань.І хоч знаю Андрія дуже давно, я з кожним разом відкриваю в йому нові риси характеру, нові вчинки, новий світогляд і незмінні, присущі йому щирість і доброту. З певненістю хочу закликати усіх, кому небайдужа доля нашої малої батьківщини, доля України — ГОЛОСУЙТЕ ЗА ДОСТОЙНИХ! Андрій — один із них.

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x