Зміни в РДА. Навіщо, коли, кого стосується.

  • 0
  • 1 001
    Подiлитися:

Подiлитися:

Час невпинно минає і кожен новий день приносить щось нове. Так, з’явились перші вісті про те, хто буде новим очільником районної державної адміністрації. Нові прізвища змінюються так швидко… але так мало змінюється навколо…

 Але досить філософських думок — переходимо до конкретних фактів. На державну адміністрацію очікують великі зміни. По перше, це заміна керівника (а нова мітла завжди мете по новому), по друге — як писали раніше, очікується велике скорочення штату.

Перший факт – новий претендент на голову. За матеріалами Харківського антикорупційного центру – Андрій Андрєєв.

За фахом – паталогоанатом. Дивуєтесь, але запевняємо, має чималий досвід в політиці. Не завжди вдалий, але людина обізнана. Важливо зауважити, що посада на яку його планують призначити короткочасна, за метою бачать – сприяння проводження реформ децентралізації – відповідно до цього посада не буде довгостроковою та передовою в рамках району, як раніше. Сумно спостерігати за негативними коментарями громадян у відповідь на звістку про призначення нового посадовця, стосовно людини, активна діяльність в межах нашого району навіть не розпочалася.

Факт другий — оптимізація штату  в РДА.  З 2020 року Уряд хоче залишити лише такі структурні підрозділи: архівний, містобудування та архітектури, фінансів, соціального захисту населення, з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами. Також при цих РДА має працювати служба у справах дітей. Зміни відбудуться після погодження  документу Кабінетом Міністрів та затвердження Президентом України.

Усі інші повноваження у цих районах або ліквідуються, або переходять в об’єднані громади.

                                                                                                                                            За матеріалами “Децентралізація дає можливості”

  • 0
  • 1 001
    Подiлитися:

Залишити коментар

avatar