«Золотий колос» в ОТГ

  • 0
  • 3 196
    Подiлитися:

Подiлитися:

Обласний дитячий оздоровчий табір «Золотий колос» рішенням 3818 передано на баланс Нововодолазької селищної ради.

Всім відомий не тільки у Нововодолазькому районі, а в Харківській області та мабуть, в Україні табір «Золотий колос» прийнято на баланс Нововодолазької ОТГ. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні, яке відбулось 9 червня 2020 року.

Мета передачі на баланс селищної ради — не відома, адже відсутні новини на сайті ОТГ.

Згідно з публічною інформації, табір зареєстровано, як громадську організацію у січні 1998 року за адресою: Харківська область, Нововодолазький район, с. Павлівка, вул. Центральна, 155, директором є Несміян Василь Никифрович.

Цікаво те, що на сайті Нововодолазької селищної ОТГ в розділі «Рішення сесій Нововодолазької селищної ради» не міститься повної та чіткої інформації про прийняті рішення. На скріншоті міститься інформація про «Про прийняття майна до комунальної власності Нововодолазької селищної ради», а саме рішення — відсутнє. Це говорить про те, що радою відбувається постійне порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

 

 

0 0 голосів
Article Rating
  • 0
  • 3 196
    Подiлитися:

guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x