“Золотий колос” в ОТГ

  • 0
  • 2 214
    Подiлитися:

Подiлитися:

Обласний дитячий оздоровчий табір “Золотий колос” рішенням 3818 передано на баланс Нововодолазької селищної ради.

Всім відомий не тільки у Нововодолазькому районі, а в Харківській області та мабуть, в Україні табір “Золотий колос” прийнято на баланс Нововодолазької ОТГ. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні, яке відбулось 9 червня 2020 року.

Мета передачі на баланс селищної ради – не відома, адже відсутні новини на сайті ОТГ.

Згідно з публічною інформації, табір зареєстровано, як громадську організацію у січні 1998 року за адресою: Харківська область, Нововодолазький район, с. Павлівка, вул. Центральна, 155, директором є Несміян Василь Никифрович.

Цікаво те, що на сайті Нововодолазької селищної ОТГ в розділі “Рішення сесій Нововодолазької селищної ради” не міститься повної та чіткої інформації про прийняті рішення. На скріншоті міститься інформація про “Про прийняття майна до комунальної власності Нововодолазької селищної ради”, а саме рішення – відсутнє. Це говорить про те, що радою відбувається постійне порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації”:

Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

 

 

0 0 голос
Рейтинг статті
  • 0
  • 2 214
    Подiлитися:

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x